Виж само едно мнение
  #37  
Стар 26-02-2023
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 123
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Бягайте надалеч от тия идиоти. Откакто ги купиха всичко върви надолу. Интернета им е тотален шит особено като се натовари вечер. А уж оптика до дома .... За ЕОН-а думи нямам - майката му разкатаха , спира, грешка незнам си коя, гледаш в реално време а то изписва че записа не е наличен. Нямам търпение да дойде края на годината и да им бия шута
При мен се получава прекъсване на интернета само на компютъра понякога като се натовари много ъплоуда и даундлоуда и се оправя само след като рестартирам компютъра но си мисля, че по-скоро лана на компа не издържа, защото се случва и да е през рутер, и да е през суича директно, но уай-фай-а продължава да си работи. Иначе за телевизията нз как е през приемника, аз гледам основно на компютъра през сайта и нямам много проблеми, но и доста рядко гледам по-принцип на живо.Основно искам по-бърза скорост зощото имам и няколко сървъра на машините - Плекс, Руун за музика, ползвам и Парсек за римут достъп до другия ми компютър и като прибавим, че в другите стаи се ползва и уай-фай-а и тия 100Мбпс вече идват малко.
Отговори с цитат