Виж само едно мнение
  #6  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не можахте да ме разберете . Питах дали до 3,4 години сателитната телевизия ще остане в историята и дали шеринга ще отваря нещо ,дали няма да има само безкартови приемници или само ай пи ти ви платформи. За антените и конвекторите и дисек ключовете и приемниците и какъв е бюджета сметки не правете.Чиниите са налични, коаксиалните кабели са налични конвектори единични двойни четворни,приемниците всичко. Времето ми е най ценно ,не обичам да правя напразно гимнастика ,да лея фундаменти да заварям и монтирам стойки да опъвам кабели да копая да ги заравям. Да настройвам чинии. И след 1 година да ми кажат ами то по дъгата няма какво да се гледа шеринга не отваря нищо.Питах за вашето мнение кой какво е чул като новини, смята и вижда в близките 3 години .Казах вече за скай Англия .Пример както имах Близу и човека се отказа от коаксиала и сървъра умря и си пусна оптика и аи пи ти ви на А1. Масово искат да затрият кабелната мрежа и да остне само оптиката . Работа отива натам ,знаете сателита е голям ресурс който всеки оператор може и иска да избегне . От финансова гледна точка. А за мен сателитна телевизия си е най доброто защото има качество ,и сам решаваш накъде да завъртиш мотора и какво да гледаш. На платформата каквото ти пуснат и за каквото си платиш.
Отговори с цитат