Тема: Xplore TV ????
Виж само едно мнение
  #272  
Стар 30-04-2024
hakama hakama не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 43
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Малкия Мук Вижте мненията
Имам Сони с Аndroid TV 9 и апа на A1 Xplore TV си работи безпроблемно.
Явно е стар модел моят (2019г) в офиса ми казаха след 2021... с нов договор ми дават безплатно за ползване - андроид бокс, и мога навсякъде да го ползвам (Вива е обвързан с тяхната мрежа).
Имам почти всички канали, но през тела е много досадно и загрява доста, а 95-100лв от олх търговец някак не ми се струва стабилна инвестиция


ПП: Върнах оборудването в А1 и сега съм без ТВ баш на Световното по снукър (от *88 ми казаха последно, че може и за мен да си останат...ако ги платя х100лв),
То, всъщност е доста стар модела явно - далеч от Андроид 9, но Апп-а на Eon се свали без проблеми.


Вива също предложиха добра оферта за 3в1 и сме на път да се включим, но дали по Великден ще има по-добри промоции - т.е. на втори май вече ще са ясни? Ако не - да купувам (или поръчам) един бокс (за Xplore TV) и чак на есен (като приключи договора на брат ми ще се преподписва). Стабилен интернет имам от кварталния провайдър

Eon smarт TV (3лв/мес в договор)
Интересно ми е това дали има смисъл? И този мини-сериал ще мога ли да го достъпя (с арена плей няма достъп до повечето филми и сериали).
Но това с стационирането ме издразни (а на адреса ще имаме 3 физ. приемника за 2лв/бр )


Като цяло - Вива ли е за предпочитане (качество на телевизията и интерактивност) за Интернет-а предполагам вече няма драми...
Отговори с цитат