Виж само едно мнение
  #2509  
Стар Преди 3 седмици
hakama hakama не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 43
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Van4ata Вижте мненията
И за под 100лв можеш да си купиш читав тв бокс, но като гледам от написаното от теб, разбирам че си нямаш голяма представа от тези устройства и по-добре е да прочетеш първо за какво служат.
Има сертифицирани боксове, които са малко по-скъпи, но закупуването на такъв има смисъл, ако ще гледаш платени стрийминг платформи, като Нетфликс, SkyShowtime... за които е нужен такъв приемник, в противен случай или няма да се стартират или ще са с ниско качество.
За торентите , не е нужно приемника да е сертифициран, но е хубаво да е с повечко памет и добра интернет връзка.
Не ползвам услугите на А1 и не знам дали имат ограничения за устройствата.
Под повече РАМ - операционна или?
Иначе тези ми се набиха на очи от форумите:
Tanix X4 Android11 Box Amlogic S905X4 4G/32G или 4G/64G ~80лв
TOX3 Android11 Smart TV Box AV1 4G 32G Amlogic S905X4 ~ 120лв (и двете цени са от Али, след около месец идват..)
Amazon Fire TV Stick 4K ~36E в момента

На "старо" ми попадна това (Kaon KSTB 5020) a1.bg , но дали ще сработи с:
Xplore TV приложение за смарт ТВ + Сони (с овехтял андроид)+KSTB 5020? В магазин на А1 ми казаха, че това със стария ТВ - се решавало с андроид бокс (който те предлагат), но за Каона дали ще стане?
Искам да знам (с който и да е приемник) - дали превъртането ще е през 15-30сек (виж файла)... държа да е като на HBO Max, т.е. през 10сек и при задържане - потегля с дадена скорост и виждаш какво преминава.
Та, ако може да се излъже с бокс, с повече функционалности, като читаво превъртане - ще е супер.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg xploretvGO3.jpg (73.3 КБ, 29 разглеждания)
Отговори с цитат