Виж само едно мнение
  #53  
Стар 22-11-2010
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Triax Вижте мненията
Апропо, аз ги вадя без да ги чупя...наистина е играчка и е по-добре и по-малките антени да са като 110, с болт.
Ааа да, това се счупи още миналата година и вече бях забравил за него защото там има 2 болта в момента.
Аз мислех, че ми говориш за държачите по рейката... за тях че съм ги счупил пък те са си здрави
Нищо не барам особено това отзад с двата болта тамън сега е супер здраво, а и не виждам някаква логика да бутам нагоре рамато и тогава да гледам отзад какво се случва... нали конверторите го напъват надолу от самата им тежест, аз от какъв зор трябва да го бутам нагоре и в реална експлоатация не виждам как може нещо да го бута нагоре, че да се огъне или строши... просто никакъв шанс. И може би по пътя на тая логика датчаните са сложили тая пластмасова джаджа.

Относно жокера за централен болт и асиметрия пак не стоплям за какво говориш след като и на турския и на датския болта е точно в средата, но с турските държачи конвертора ходи повече към идеалния център, за какво ми е да гледам някаква симетрия като аз гледам резултата затова съм турил турски държач.
Искам да кажа кой ти гледа красиво ли е или не като крайния резултат е най-важен.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат