Виж само едно мнение
  #9  
Стар 03-01-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Най-лесно става като инсталнеш или разхвърляш по папките файловете от самия архив.След това стартираш, ако скина е несъвместим с имиджа ще крашне и ще си създаде краш лог!
Влизаш през телнет пишеш init5 влизаш с файлов мениджър и делкаш папката на скина в usr/sher/enigma2, след това init3 и ще се зареди скина по подразбиране.Дърпаш си краш лога и започва четене и поправяне.
Разбира се има и още няколко начина, но си ги оставям за мен...
Мисля че това инит5 и инит3 са излишни. След изтриването на папката със скина, се дава атрибут 755 на двата файла skin.xml и skin_default.xml които са в /usr/share/enigma2. Поне при мен така се получи, след 3 префлашвания. Между другото, благодарение на Шарп, си преправих скина, и вече ми показва Децибелите на сигнала, грешките, резолюцията, и разбира се, досадната липса на AGS в сатфайндера, просто тоя скин ме кефеше, но нямяше тези неща, а за момента не мога да ползвам HD скин. Ето за какво иде реч, а по долу прилагам файла, който иска да го ползва, слага се в /usr/share/enigma2/Gemini_stone2_modern и задължително се дава атрибут 755.





Прикрепени файлове
Тип файл: zip skin.zip (15.1 КБ, 15 разглеждания)
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат