Виж само едно мнение
  #1  
Стар 14-03-2011
freestyler freestyler не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 88
Благодари: 33
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
Angry Операторите на Булсат нещо не са в час !

Имам Irdeto карта на булсат която ползвам периодично предимно летните месеци . Преди малко ми се обади една девойка от Булсат да ме пита защо не ползвамкартата в момента и дали не искам да се възползвам от специалното предложение ...нпълно безплатна подмияна на картата с която ще съм можел да гледам всичко ама АБСОЛЮТНО всичко !!!! Аз търпеливо я изчаках да ми обясни как ще платя една такса а ще гледам 4 месеца бла бла бла .....и когато я запитах какво става с Ирдетото и, че знам за тази кодировка няма да се потдържа от оператора ..тя маи малко се смути и започна пак да обяснява как с новата карта ще гледам всичко ..аз я попитах на каква кодировка е картата и тя НЕМОЖА да отговори , както неможа да отговори ина въпроса дали ще е съвместима с дрийм бокса ми ... и каза да се обадя на 0800//// да питам колегите и от потдръжката защото тя не можела нищо да каже ...и искаше пак да ми обясни за таксите и ме пита даже дали може утре пак да ми се обади ...тука жече не издържах и затворих ....Та въпроса ми е тия там знаят ли кои какво прави или просто всеки си прави каквото му хрумне защото тя ми приличаше на дрогирано зомби което повтаря 10 изречения научени наизуст и изобщо не е наясно с каквото и да било в сателитната телевизия и фирмата за която работи