Виж само едно мнение
  #60  
Стар 12-04-2011
Виваком Виваком не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 47
Благодари: 10
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 27
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado_Sharkov Вижте мненията
добре!!! сега започваме отново :Д . Абонат съм на Виваком ТВ от 2 месеца, проблемите започнаха от 1-вата минута, започна да ми забива картината за по 2-3 минути после стана на 5-6 минути и така до миналата седмица спря за 2 часа може и повече.Реших за звънна на "любезните" оператори на вивакома и след 40 минутен разговор се разбрахме да дойде техник след 1 седмица, да ми види бил проблема:О. И така до днеска дойде "майстора" гледа антената, свали я и я сложи пак и ми каза ок си нямаш проблем. 20 минути след това нито звук нито картина :О не може да бъде....Реших да звънна на 123 отново и след 30 минутен разговор и прехвърляне от оператор на оператор, утре пак ще идва "майстор" помогнете хора как да се махна от вивакома че вече нямам нерви, от нощни излизам за да ги чакам по няколко часа да им скимне да дойдат, какво ми трябва за да се откажа от тях с 2 годишен договор съм разбрах само от 1 операторка че се пускало някаква си молба....
Колега понеже забелязах ,че на втора тема ползваш копи и пейст и аз на свой ред ще го направя
Според мен не се отказвай. Извикай ги пак и им кажи да ти сменят конвертора/ имал съм такъв случай да накъсва от повреден / , да ти настроят чинията и да проверят с уреда, на спектралния анализатор ,
дали има някакво смущение на честотите на транспондерите.
Когато ти накъсва пробвал ли си на ралични канали ,примерно първи и петдесети?

п.с. малко уточнение БОРМАШИНИ нямаме!!!
Имаме ударно пробивна техника METABO

Последно редактирано от Виваком : 12-04-2011 на 07:11
Отговори с цитат