Тема: CCcam or Oscam
Виж само едно мнение
  #56  
Стар 01-02-2018
Dm800 Dm800 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Germany
Мнения: 107
Благодари: 17
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
Talking

Тъй, най-напред да благодаря на всичк, които отговориха и продължават да отговарят на въпросите ми. Благодаря ви много
После да се извиня, ако случайно съм обидил някого - извинявайте, не е било нарочно!

трето: да благодаря на Oldman за безкористната помощ и безценен съпорт - подкарахме софткам-а на актуално инсталираната версия на дриймчето - 4.2. Направихме бекъп и го сложихме на флашката. Намерихме и линия
и я пейстнахме във Виикард кам-а. Видяхме че декодира каналите, но не се виждаха на тв-то. не ни остана време вчера, но днес или утре ще подменя файла "wicardd-mipsel" (след като му намеря директорията в дрийма) и ще опитаме отново.
Благодаря Oldman!
Междувременно един дръг форумец, който не желае да му споменавам името, ме свърза с един негов приятел - факир, който за отрицателно време инсталира оскам, настрои го, даде ми негова линия и подкара булсата без да му мисли много, много. Наложи ми се 2 пъти да ми показва, докато схвана идеята, толкова беше бърз.
Благодаря и на теб и на приятеля ти факир, колега!

С това и с настройката на антената миналата седмица свършиха 2те ми седмици отпуска. Много време загубих, но съм ви благодарен за съветите и съм довлен, че поне отчасти ми се изясни тая черна кутия - дрийма.

При възможност ще инсталирам Опенпли 2.1 и ще съобщя резултатите.
Wanderer, благодаря за усилията ти, явно не съм чел внимателно постовете и не съм разбрал че заради мен си отупал дрийма от прахта

Ако съм схванал правилно, за оригинален дрийм, сим картата няма значение, а ти я споменаваш в поста си? Ако бъркам, извинявай!

Ще докладвам и за Виицард кам-а когато сме готови с Oldman.

Имам и други въпроси, но те са за конфигуриране и ползване на плъгините. предполагам, че има отделна тема за това, ще я потърся и ще питам там - например автоматичното почистване на дрийма конфигурирам плъгин-а, но не знам откъде да го пусна и също не знам ръчно ли се пуска или си се стартира автоматично?

Лек ден засега и благодаря!
Отговори с цитат