Виж само едно мнение
  #3  
Стар 15-03-2015
Двапищова Двапищова не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 5
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
Вземи си интегрирано решение но не с интелска видео карта
или поне не такава под HD3000.
ZOTAC, ACER, ASROCK и други предлагат такива които се монтират директно отзад на VESA монтажните дупки на телевизора.
Лаптопа ще е обемно решение.

Относно OpenElec, ще спечелиш само че няма с какво да грееш машината,
докато при Windows, ще накачулиш един куп неща и накрая удоволствието ще е след преинстал.
Мерси за отговора.
Четох и аз наистина, че някои се изказват в полза на AMD за подобно решение, примерно: AMD APU Athlon X4 5350 (2.05GHz,2MB,25W,AM1) box, с интегрирано видео AMD Radeon R3 (HD 8400 kabini). Че по добре било от към картина.... Обаче от към охлаждането - дали ще е безшумно в рамките на нормалното? А за ZOTAC, ACER, ASROCK - ASrock търсих в БГ пазара но не успях да открия. ZOTAC подобно също не открих, а за ACER - има с ATOM процесор. Ако знаеш онлайн магазин от където предлагат тези машинки, пусни линк.
А относно лаптопа, има такива с 11 инча от по малките и той лесно може да се сложи зад ТВто... и като е безшумен направо заспива, само ме притеснява да не прегрява, все пак с часове ако се пуснат филми hd

А за ОС - Openelec бих го сложил само за печелене на производителност, и то ако с Уиндоуса има проблем с плейването... Иначе няма да го кича с нищо windows-а, мисля да си го оставя само с Kodi.
Отговори с цитат