Виж само едно мнение
  #25  
Стар 27-03-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
А най-тъпото е, че продължават да мълчат като партизани...
Това не е никак вярно. Някаква госпожа на висок пост в Булсатком, Данева ли беше.. Денева ли ..нещо подобно, даде интервю преди 3 дни, в което каза, че проблеми с Примера НЯМА, нищо че от два месеца не гледаме отбори различни от Реал и Барселона, от над 1 месец крадат сигнала за Реал и Барселона, а от тази седмица абсолютно всичко е спряно.
Та така.. Госпожата най-вежливо обяснява, че единствения пропуск на Ла Лига е бил през миналия weekend, когато имало много тенис и решили да се фокусират върху него, преди това и след това всичко е на шест. Всички мачове преди това са се предавали, всички мачове след това се предават, дори в момента.

Това че, няколко стотици хиляди хора не ги виждат си е наш проблем, хората си казват, че го има и предават.

В интерес на истината, заради това, че по средата и в най-интересната част от сезона, Булсатком ме карат да си търся нов оператор и ми го набучиха до гърлото с техните патологични лъжи.... им пожелавам бял ден да не видят като оператор и съдбата на Сателита да им се стори цвете.
3 години какво ли не търпяхме феновете на Примера, за да може този отп@дък .. Данева ли каква беше, да ми каже, че Примера си я излъчват, но няколко стотин хиляди души имат проблеми с очите.
Такъв оператор не трябва да продължи да съществува. Другите може да са всякакви, но такива мошеници като Булсат няма. Над половината им клиентела стои на тях само заради Ла Лига, те ги лъжат, привличат нови абонати, обвързват ги с договор, старите предплащат за много месеци и накрая прибират парите и ти режат кабела.

Само като си представя как ни насъскваха срещу БТВ и всякакви други... а то къде било заровено кучето.

Между другото много странен случай, но снощи гледах Севиля - Реал чрез AceStream и качеството беше минимум на нивото на Булсатком. Тези трябва сами да си теглят секирата.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dtvbguser за този полезен пост
каменниколов (27-03-2014), Стефо (27-03-2014)