Виж само едно мнение
  #6  
Стар 20-07-2018
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 41
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Здравейте отново, колеги. Значи. Пускам тази тема, защото все още имам проблеми със сегашния ми ИПТВ доставчик. Та, в тази връзка си търся нов ИПТВ провайдер, обаче с няколко условия! Ами... Условията са свързани с това, че искам, ако е възможно след като намеря подходящото ИПТВ, да мога да тествам за няколко дни въпросните ИПТВ канали. Също така държа ИПТВ сървъра да предлага услугата за поддръжка на Енигма2 платформата. А и не на последно място по важност разбира се като условие е да има опция за успешно правене на записи от самите ИПТВ канали. Трябва да кажа, че въпросното ИПТВ, което търся е срещу заплащане от моя страна, разбира се. И така... Еми... Общо взето това е, което търся за момента. Ок. Добре. Ще чакам за отговори от ваша страна. За връзка с мен - ЛС, тук в темата или Скайп - dandil.stoqnov. Благодаря предварително на отзовалите се. Чао засега. Лек ден. До скоро. : )))) ; ))))
За съжяление условията ги поставят провайдърите.Ти или се съгласяващ с тях или си търсиш друг.Всички предлагат тест но не 2-3 дена.Има който предлагат седмица за по ниска цена да кажем 5 евро.Всички дават m3u за Енигма 2.Не ти илиза след корекция с dreambox edit вертотно защото m3u не ти е userbouqet.tv.Вероятно е за използване с Xtream .Там нещата са по сложни и не можеш да правиш корекции,ами трябва с Xtream да правиш корекции.Най горе има банер в форума.
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Вито за този полезен пост :
Бобсано (20-07-2018)