Тема: А1?
Виж само едно мнение
  #17  
Стар 16-11-2023
авантикс авантикс не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 187
Благодари: 114
Получил благодарност:
19 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Такива са и аз това забелязвам. Използвам тяхната карта колкото да имам номер в България без нужда от интернет достъп. Те всяка нощ ме таксуват в полунощ с трафик при условие че мобилните ми данни към тях са изключени и това става и при изключен телефон. Писах си с тях в чата им и поисках да ми изключат мобилните данни от страна на оператора. Казаха добре направено е. Промяна в проблема с таксуването няма. Писах им официална молба през сайта да оправят проблема като обясних всичко. Отговор с някакви глупости и че нямат заявка от мен за изключване на мобилни данни. И като бонус неограничен трафик за 20 дни. Сериозно няма такива малоумници не стига че не ми оправиха проблема ами и бонус с услуга която не искам да използвам. За мен беше важното да имам комуникацията черно на бяло за да я препратя на КЗК Явно КЗК ще е поддръжката на А (лайно). Тъпото е че и конкуренцията им не е много по-различна. Каквото е това е важното някак да се намери решение.

Прати го и на комисията защита на потребителите, имах проблем преди с вивата помогнаха ми.

Последно редактирано от авантикс : 16-11-2023 на 18:48
Отговори с цитат