Тема: A1 IPTV
Виж само едно мнение
  #93  
Стар 03-04-2021
свиленрр свиленрр не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от юлиян211 Вижте мненията
в България правят така щото ги мързи вътрешно окабеляванепрез мазите и оттам да слагат кутий -в Русе ги сложиха кутийте на етажите ама клиенти нема много
По вертикала могат да си прекарат кабелите на оптиката до всеки етаж. От етажната площадка няма как да влезе оптичния кабел вкъщи без да минава отвън и с дупка някъде около входната врата, което не е ок и никой не го прави. На предходен адрес бях с оптика вкъщи, но там беше по-стар блок и на никой не му пукаше от тези жици и кутии, но признайте че е адски грозно да има външни кабели. Самият Ethernet кабел от инсталацията в блока може да поддържа и по-висока скорост, но не знам какво толкова ги притеснява да я предложат. Може би ONT-то им долу не може да поеме много маймуни на клона и не им се инвестира за по-добро. Само А1 е с прекарана оптика до входа и има още един оператир с коаксиал, на който не ми се иска да съм абонат. Xplore-то си струва според мен и съм доволен, само ако можеше да не черпи от скоростта на нета, но щом не може няма какво да направя .

Последно редактирано от свиленрр : 03-04-2021 на 19:26
Отговори с цитат