Виж само едно мнение
  #25  
Стар 12-03-2018
Аватара на Sharp987
Sharp987 Sharp987 не е на линия
Потребител
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,621
Благодари: 750
Получил благодарност:
2,658 пъти в 885 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Абе нека си прочете , каквито и опции да сложат не решават проблеми със задклаиатурно/задекранно устройство
Тая функция с изместването на пикселите я имаше още преди доста години в плазмите Панасоник , ама и ако гледа нон-стоп един-два канала , то 100% ще си ги има отпечатани , каквито и алабализми да рекламират от ЛГ
Да на ОЛЕДИ в магазинен режим от 2016 и назад съм виждал отпечатани лога. На такива от 2017 не съм. За картината мисля че няма спор че е номер 1. ОЛЕД -а на LG във всички класации е на първо място. Единствено на LG ОЛЕД-тите поддържат 4-ри от 5-те вида HDR. Операционна система се води за една от най-добрите. Може и още да изброявам.

Преди бях с 8-ма серия ЛЕД на самсунг. Високата серия - отлепи се подсветката и стана на облаци, Някой дйоди от подсветката светнаха по силно така че се виждат. Черния цвят не е както черния цвят на ОЛЕД-а. Да изброявам ли още? Горят пиксели. цветовете не са реални и други такива.

Да не е изчистена ОЛЕД технологията но дори на този етап е по-добра от ЛЕД технологията.
__________________
Отговори с цитат