Виж само едно мнение
  #27  
Стар 06-05-2013
petar258 petar258 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 743
Благодари: 16
Получил благодарност:
142 пъти в 103 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ali_baba Вижте мненията
Колеги само да споделя, че върнах този Xtrend 5000 бях го взел с уговорка ако нещо не ми хареса да го върна, и след около 16 часа тестове приемника не оправда очакванията ми. В сравнение с DM 500HD какъвто имам, приемника отстъпва по няколко неща поне според мен.
Най-вече не ми хареса това, че приемника си грее и то стабилно, държах го върху една кутия от рутер и като го вдигнах след 3 часа кутията беше като котлон. Отделно си е доста по-голям като размери от дрийма. Другото, което неможах да подкарам са филмите през харда на компа или звука се разминаваше с картината или обратно, иначе субтитрите същата история или изпреварват говора или обратното, докато тия неща при дрийма са си OK. Лошото е че за тия трендове няма достатъчно софт за момента, при мене беше ъпдейтнато с последния Open Pli 3.0 иначе като приемник работи доста бързичко и при рестарт много бързо зарежда енигмата! Лично аз неможах да намеря никаква разлика между картината на дрийма и на тренда. Теста беше на 42 инча плазма на панасоник. С две думи не е лош приемник но на изискванията, които имах за него неможа да отговори. Дано след време пуснат повече софт и може нещата да се пооправят, защото според мене тия проблеми за които писах по горе са софтуерни.
Хахаха човек вземи си една арива тя е точно за теб, а и забрави при нея за плейване на филмите от компа. Въобще де се буташ из приемници които са твърде сложни за теб. Всичко си работи явно проблема е задклавиатурното устройство.
Отговори с цитат