Виж само едно мнение
  #4  
Стар 12-01-2016
Аватара на митака31
митака31 митака31 не е на линия
тороидален
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 168
Благодари: 30
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Здравейте колеги. Значи. Имам този приемник и се нуждая от малко помощ. Та, става на въпрос за това, че бих искал, ако е възможно да гледам каналите от приемника на другия ми телевизор като ИПТВ. В смисъл такъв, че досега съм гледал чрез OTT Player, след като съм използвал плейлиста , която свалям от уеб интерфейса. Та, мисълта ми е, че възможно ли е да гледам не само това, което е пуснато на приемника, а когато превключа канал от приемника, то това да се показва и на другия ми телевизор!? Проблема е, че когато превключа на друг канал на приемника и трябва да спирам предния канал на другия телевизор, защото картината спира и следователно, да отида до канала, който е пуснат на приемника! Също така, трябва да спомена, че това съм го пробвал и на стария ми приемник Vu+ Zero, но не само чрез OTT Player, а и чрез SmartIPTV. И така... Еми... Ок. Добре. Надявам се, че е възможно, да се направи това, което аз искам и ще успеете да се отзовете. Благодаря предварително за отговорите. : ) ; )
Аз специално се обърках какъв точно ти е проблема... Ако можеш да обясниш малко по-подробно...
Отговори с цитат