Виж само едно мнение
  #16  
Стар 12-07-2017
Аватара на Агуа де вида
Агуа де вида Агуа де вида не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2017
Мнения: 11
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Намерих решение като си купих един JVC плеър комбиниран vhs+dvd специално за прехвърляне на касети на диск и обратно. Проблема е че го купих на старо и нямаше дистанционно и в началото си мислех че спокойно ще мина без него, обаче уви. Оказа се че като презапиша касетката на диск, за да мога да гледам диска на друго устройство трябва да го финализирам, а това става само от дистанционното тъй като трябва да се влезе в set up менюто, а от самия плеър няма такъв бутон и няма как. Иначе качеството на записа е точно като на vhs касетката (в моя случай много добро!) и съм много доволна, но..... Случайно някой да има на идея*от къде мога да си намеря дистанционно? Модела е JVC DR-MV5SE... Иначе първата ми работа беше да потърся в ebay, но са доста скъпи, ще ми излезе около 40лв някъде, което не си заслужава особено. Пробвах да потърся някъде да програмират дистанционни и намерих две места в моя град, но и на двете места не им излезе моя модел, а пък мисля да отида и до*София, но там нямам представа къде да търся. Звънях и на човека от който купих плеъра, той се опита да потърси оригинално дистанционно от колеги, но май отпадна този вариант и сега обеща да пита за програмиране дали могат да ми програмират дистанционно, ама..ще видим с какъв резултат. Та ако някой може да помогне по някакъв начин ще съм страшно благодарна...
__________________
"Everything happens for a reason. Sometimes I'd like to know the reason." ~ Unknown
Отговори с цитат