Тема: CCcam or Oscam
Виж само едно мнение
  #9  
Стар 30-01-2018
Dm800 Dm800 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Germany
Мнения: 107
Благодари: 17
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране OSCAM настройка

Здравейте,
имам нужда от бърза и кратка инструкция за инсталация на oscam на dreambox 800hd pvr с openatv 4.2. нужни са ми също и файловете, за да ги кача на дрийма.
Прочетох милиони ненужни постове тук и си загубих няколко денонощия, но не открих нищо смислено, кратко и ясно.

Не знам това с безсмислените отговори, задявки и майтапи тенденция ли е в този форум, нарочно ли е, що ли, но за мен има 2 обяснения - или тук са все баш майстори, които смятат, че всички останали са на тяхното ниво и няма нужда да обясняват, или са самовлюбени и обичат да ги молят мнооого. Та, след като си изказах болката, сега молбата ми е - помогнете ми да инсталирам oscam (или каквото е най-подходящо) за да мога да гледам български програми на моя стар Dreambox 800hd pvr. Досега бях с OpenATV 3.0 и гледах с oscam от някакви спектърнетски сървъри, които един "приятел" беше конфигурирал. Сега инсталирах версия 4.2 на openatv, без да направя бекъп на старата конфигурация, понеже, както можете да видите от съобщенията по-горе, никой във форума не си е направил труда да отговори на запитването ми от 2013 година. Гледам че 4oker-а е споменал tspanel - тоя панел така и не успях да го инсталирам, а във версия 4.2 няма такъв пакет, нито пък оскам пакет. Има един softcam, който инсталирах, но не изгрява в нито едно меню. Моля за кратки и ясни отговори и нека си ценим взаимно времето.
Отговори с цитат