Виж само едно мнение
  #69  
Стар 23-05-2019
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=b_ignatov;510306]ДА колега.....и аз съм на това мнение вече. Трябва да се обработи хубаво преди боята. Тя и антената доста е корозирала, така че няма да стане мързеливата. През уикенда, ако е хубаво времето ще си отида до вилата да се пробвам да я боядисам. Ще кача и снимка даже..... преди и след

Това с миниума не го знаех, само бомбички съм правил
Като се замисля обаче.... държачът на антената е някаква албанска самоделка, явно мината с миниум, защото е същия червен цвят, който описваш. Държачът няма грам ръжда, докато антената си е зле.(ще кача снимка). Явно това е тайната. Търкане, миниум и след това боя.

Целта каква е . Тогава прецени средствата.
Ако е антена За Булсат я смени с нова. Ако е интересна антена, Свали я и обработи, Четкане,почистване от прах и изпражнения на птици, Ръждопреобразовател на основа фосворна киселина, пасивирай със сода за хляб. Купи полиестерна боя за прахово и разтвори с кореселин, разнеси го с едно меченце късокосместо.

други Варианти
- полваш авто- базова боя полиретанова. Това е цвета без лаковото покритие;
- Автолак български става;
-Спрей от полиретанов лак -мат с метла разпръсквател. за 4 кв. отиват 4 спрея, ако не духа.

Бягай от оловни и метало-окисни бой на алкидна основа. Комплексни бои от типа 3в1, За ограда , за врата на двора стават, но за антена не.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат