Виж само едно мнение
  #17  
Стар 01-01-2019
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Маверик_79 Вижте мненията
Здравейте,


От известно време имам проблем с HDMI входа на телевизора постоянно прекъсва предполагам че е заминал HDMI.Днес реших да се върна отново на компонентното свързване преди бях много доволен.Но ударих на камък картината отново е червена бях с ОпънПЛИ 6,2 влязох в настройките на Аудио/Видео много пъти слагах RCA предполагам че това е новото наименование на Скарта Пал,секам,и какво ли не но картината си остава червена флашнах до ПЛИ7,0 и пак същото много моля някой ако знае как да го оправя нека помогне много ще съм му благодарен.


Благодаря
Имаш ли под ръка друг приемник или телевизор с компонентен вход? Направи проба за да изключиш кое е повреденето. Пробвай и друг кабел! Другия вариянт е да пуснеш тестово изображение на което има 8 цвята (вертикални линии, качил съм го като zip) и да видиш кои цветовете ти липсват. Можеш да размениш червен и син чинч, което ще ти обърка цветовете, но на работещия канал ще има промяна. Според мен на едното от двете устройства (телевизор и приемник) или кабела, единия канал не работи.
Прикрепени файлове
Тип файл: zip RGB.zip (357 Байта, 8 разглеждания)
Отговори с цитат