Виж само едно мнение
  #132  
Стар 12-09-2019
Дим0 Дим0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2015
Мнения: 65
Благодари: 7
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Провери за реалния сериен номер който показва приемника и този на лепенката. При разминаване им дай този който показва софтуера.

Проблема се оказа подобен. Имаше разминаване в номерата. Въреки, че им ги бях продиктувал правилно и то няколко пъти, бяха ги разменили.

Но докато ги убедя да погледнат си потроших нервите. Не питайте какви лекций ми държаха какъв трябва да ми е телевизора и какво трябва да поддържа, при положение, че модулите са в сателитен приемник и аз им казвам каква е грешката и много добре знам каква техника притежавам. Аз им казвам, че до преди подмяната си гледах нормално от 39Е, те ми казват, че нямало да стане щото били с нова кодировка. Половин час обяснения докато се съгласят да ме изслушат. След като се преборих с упоритоста им, всичко си дойде на мястото и сега всичко работи. Но какво да кажат хорицата който нямат необходимите познания. Мен се опитваха да ме убеждават да си купувам телевизор произведен сле 2018. Току виж някой се подведе и се излъже да си купи нова техника.
Между другуто след дълго увъртане си признаха, че модулите не трябвало да се сменят.
Отговори с цитат