Виж само едно мнение
  #10  
Стар 26-02-2013
Фенцо Фенцо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 80
Благодари: 9
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от montex Вижте мненията
Тази комбинация от обикновена LCD технология и пасивно 3D е меко казано недобра.
За същите пари се предлага и този модел:
http://www.technomarket.bg/products/...-bw-32d188-led

Според мен няма конкуренция в този най- нисък ценови клас. LED подсветка, тънък,Full HD 1080p, CI слот, USB медия плеър с поддръжка на субтитри на кирилица...
В крайна сметка си е бюджетен уред, никой не очаква чудеса като Интернет, Скайп и т.н.
Според наличното инфо към момента приемниците се сглобяват в Словакия. Матрицата вероятно е на LG. Освен това Техномаркет са официалните вносители на марката и от тази гледна точка би трябвало да реагират по- разбрано при възникване на гаранционни проблеми (особено подмяна, ако се наложи).
Ще имам възможност да "разцъкам" въпросното ТВ у нас до края на седмицата за повече подробности !
Това е само лично мнение, парите са си твои, разбира се .
Благодаря, колега. То си беше ясно, че за тези пари ще е нещо подобно, но реших все пак да попитам. Аз не съм се хвърлил да го взимам, просто ми беше интересно коя ще е страната на произход, която беше очаквана Като събереш наблюдения за модела, който си посочил - сподели. Благодаря и на останалите отзовали се!
Отговори с цитат