Тема: Астра 28.2 Е
Виж само едно мнение
  #3  
Стар 12-11-2009
presiano presiano не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от plux67 Вижте мненията
Извинявам се предварително , знам че много е писано по тази тема изчетох всичко но мисълта ми е следната : някой лови ли изобщо транспондерите на Астра 2д и с каква антена - разбрах че трябва да е от 2м нагоре но ако някой НАИСТИНА ги хваща нека сподели с какво. Например аз съм от Бургас с офсетна антена 90 см и на Астра 28 хващам: някои транспондери много добре - например 11642 s70 q85 FLAVA например , някои други транспондери не чак толкова добре - например 12560 s65 q50 леко засичат TRAVEL CHANNEL например и най хубавите транспондери 10714 итн - нищо. Антената съм я изцедил максимално.Тъй че ако някой лови 10714 нека сподели с какво и какъв сигнал има. Мерси предварително.
Big mnogo e vagen konventora ti kakva marka az ti preporuchvam inverto black ultra tova dopulnitelno ti uvelichava kachestvoto pone s 10 procenta no s 90 sm antena nyamash koi znae kakvi shansove tryabva da zapochnesh s pone 1,25 - 1,30 nagore no zapomni kakvato i antena da slogish konventora ti da e Inverto black ultra mnogo sa kachestvenni lichno sum gi izpital i probval. Probvai chestota 12 226H dali izliza neshto ako shte da e kodiran kanala vig dali imash nyakakuv signal i sushtoto napravi s chestota 12110 H kudeto e sky sport pishi mi ako imash nyakakuv rezultat

Колега, инсталирайте си кирилица на компютъра.

Ники
Отговори с цитат