Виж само едно мнение
  #94  
Стар 26-03-2012
Аватара на uniqad
uniqad uniqad не е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,081
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Няма как да съм обърнал внимание, защото смяната на stapi библиотеката в оскам съвпадна горе-долу с трайното ми преминаване от официални имиджи към енигма2! Сещаш се, че при енигмата тези редове не са нужни и не съм и забелязал кога е излязла информация за изискването да ги има тези редове...
Аз съм си виновен, че не следя вече официалните имиджи след като тотално се разочаровах от версиите на PGI 1.x... Вчера от скука си припомних добрия стар sifteam r12413 и ме впечатли картината!!! Дори съвременните енигми на AAF с ST2.4 не могат да имитират на 100% любимия ми имидж.
Ако има мераклии да го пробват, довечера ще направя usb версии на сифтийма! Причината да го ползвам от време на време все още е:
Цитирай:
Първоначално написано от uniqad
Аз си стоя на Sifteam R12413 само че съм с подобрената му версия от 18.06.2010г.
За мен това е най-доброто до момента! Поради факта, че сега лятото ми се налага да ползвам стария ми CRT телевизор, картината през скарта с RGB е много добра на SD каналите и практически почти няма разлика, ако използвам HDMI кабела за да ги гледам същите тези SD канали! Да уточня, че единствено с версията от 18 юни е възможно да се постигне това качество през скарта! С никоя предишна, както и с никоя следваща не може да се постигне това отлично качество през скарта! Италианците са се постарали като за последно със старата им генерация имиджи всичко дори и дребните нещица по софта да е перфектно! Препоръчвам я на всеки, който по една или друга причина гледа на старомоден телевизор!
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на uniqad за този полезен пост
ko2000 (26-03-2012), Venlancellot (26-03-2012)