Виж само едно мнение
  #25  
Стар 13-07-2017
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,403
Благодари: 193
Получил благодарност:
352 пъти в 246 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Агуа де вида Вижте мненията
Аз имах два записани диска с JVC-то, още когато не бях разбрала че проблема ми е във финализацията и пробвах с тях ама нещо не става. Компютъра ми ги чете като празни дискове, а с ashampoo-то като му дам примерно "отвори нов проект" (защото не знам там как да отворя диска че да го финализирам) пак нищо не става. Може би аз нещо не правя като хората, а може би просто трябва наистина да пробвам с DVD RW диск направо и да не се мъча с финализация.
Така е като не знаеш и не си даваш сметка какво правиш и защо го правиш. "Евтенията е майка на мизерията!"
Значи инсталираш си ashampo burnning studio 15 след стартиране на програмата махаш рекламите и искането на актуализация за по-нова версия. След това от менюто в ляво слизаш на допълнителни функции има нарисуван един гаечен ключ и със стрелката от четирите приложения които изкачат слизаш най надолу и цъкаш върху "приключи диск"
Програмата при инсталация работи и на български и затова обяснението ми е на български!
Ако това ти се вижда сложна работа пак повтарям от горния пост - купи си презаписваем диск и след това го копирай на обикновен. Презаписваемия диск трае поне на стотина презаписа и струваше около два три лева.

__________________
Отговори с цитат