Виж само едно мнение
  #5  
Стар 01-05-2021
angelvarna angelvarna е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 88
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За съжаление нямаше как, а и нямах време. Затова реших да си платя неустойката и да се разделя с тях като с приятели. Но условията, които ми поставиха, и за капак леко наглия им отговор накрая (да си чета договора) ме подтикнаха да опиша как стоят нещата в случай, че някой друг е изправен пред ситуация като моята.

Загубите в пакетите не бяха през цялото време, а при проверка искат на момента да ги видят. Отделно имаше вариране в закъснението на пакети от примерно стандартно идващи за 9-10мс на 120мс.
Отказваха и да закачим директно мой рутер, а техния, честно казано ме съмняваше малко.
Оказа се после, че с новата ЕОН пакетна услуга, Виваком дават абсолютно същия рутер като А1. Но си закачих моя рутер и проблеми няма никакви.
Според А1 проблеми с рутера им няма и подмяна не предложиха.
Все пак ми се струва че навярно просто услугата им нещо не бе на ниво. Понеже след техния рутер си бях закачил моя и вече моят рутер се грижеше за “обслужването” на всички устройства у дома (16 на брой), а техния освен кабела до моя рутер, захранваше и двата тв приемника.
DNS-ите им ги зная (на А1), че са проблемни и ги смених още като инсталираха услугата.
Отговори с цитат