Виж само едно мнение
  #52  
Стар 07-03-2019
НЕДЕЛЯ НЕДЕЛЯ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2019
Местоположение: UK
Мнения: 45
Благодари: 6
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaizera82 Вижте мненията
1 Въпрос. Отговор: След като разархивираш ще ти покаже enigma2-plugin-systemplugins-ciplushelper_4.0-r0_all.ipk.
2 Въпрос. Отговор: не съм ползвал изброените от теб програми дриймбокс команд и дрийм едит. Ползвам totalcommander и др.
3. Въпрос. Отговор: Кои всички файлове имаш предвид (да всички с разширение .ipk се слагат в папка tmp)? Файла в твоя случай е един: enigma2-plugin-systemplugins-ciplushelper_4.0-r0_all.ipk - слагаш в папка tmp. Другия плъгин: (softcam-feed-universal_3.0_all.ipk) е за друго.
4. Въпрос. Отговор: Плъгина става и за други имиджи не само за
Атв.

Здравей отново.

Резултати за деня:

1.Свалих и декомресирах плъгина и ми излезе файла,който ми посочи по-горе-enigma2-plugin-systemplugins-ciplushelper_4.0-r0_all.ipk. ОК.

2. Копирах го в папка tmp -имидж OpenPli v.7 проверих отново със софтуер маниджъра дали и там- ОК-след което отидох в инсталиране на разширения и го маркирах.После му дадох- инсталирай-след което ми излезе съобщение че OpenPli отхвърля тази инсталация.

3. Флашнах приемника с OpenAtv v.6.1,Копирах файла в папка tmp -имидж OpenATV v.6.1 проверих отново със софтуер маниджъра дали и там- ОК-след което отидох в инсталиране на разширения и го маркирах.
После му дадох- инсталирай- ми излезе прозореца за текущото състояние на инсталацията -с два норизонтални монитора:

монитор едно-за инсталиране на софтуера като динамично променяща се синя линия и
монитор две- за крайния резултат.

На монитор 1 инсталацията започна и стигна до около 50% след което монитор 1 се изпразни-синята линия изчезна.
След което монитор 2 се изпълни докрай-стана син- и над него ми изписа: готово-0 инсталиран или променен софтуер.

Повторих процедурата- същия резултат. Изтрих файла от папка tmp рестартирах приемника след което направих всичко отново:

Лаптоп>>>>>>>enigma2-plugin-systemplugins-ciplushelper_4.0-r0_all.ipk>>>tmp и т н.


Резултат- На монитор 1 инсталацията започна и стигна до около 50% след което монитор 1 се изпразни-синята линия изчезна.
След което монитор 2 се изпълни докрай-стана син- и над него ми изписа: готово-0 инсталиран или променен софтуер.
Отговори с цитат