Виж само едно мнение
  #414  
Стар 14-10-2019
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,754 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартинския Вижте мненията
Ама разбира се, че всичко е наред....
Аз искам да попитам за следната ситуация:
Имам договор за 2 години, в който се казва, че получавам разширен пакет + макс спорт пакет на фиксирана цена за времето на договора. Те решават обаче след първата година да пуснат 5ти канал и цената на спортния пакет се вдига съответно за безсрочни и срочни договори с левче или две за нови абонати.
Ще гледам ли 5 и ще се вдигне ли цената, след като имам фиксиран договор?

П.С. питам това, защото гледахме 1 и 2 в рамките на договор и ни накараха с анекс да платим допълнително за 3 и 4, за да тръгнат.
Отговора е елементарен. Ще има ли нещо повече по петия канал? Ако има, защо да не ти искат пари за него? Някой вдигна ли ти цената за първите два? Подписа анекс за новите два, някой да те е карал насила? Това съдържание откъде идва за петия канал? Да не им го подаряват или го снимат през прозореца на централата на А1? Даже и казепе/каресе са се изказали, че могат да си местят и съдържанието измежду каналите, тъй като договора е за канала, а не е за съдържанието му Та, финала на шампионската лига го чакай там Така че , ако не ти харесва , сменяй оператора
ПС: Ако беше прочел малко, щеше да видиш, че имат Макс спорт лайт, Макс спорт, Макс спорт + , Макс спорт + екстра, Макс спорт + екстра Макс и така до края на света... Ти за кой точно плащаш ? И петия канал в кой точно ще се намери ?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
Мартинския (15-10-2019)