Виж само едно мнение
  #12  
Стар 31-01-2019
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Защото е евтина турска сглобка на вестел. Номера на захранването ти е 17IPS71, мейнборда е 17MB97.
Захранването можеш да си го намериш за около 30-40лв по продавалниците. Мейнборда, ако се окаже, че е изгорял, трябва да е за същия модел матрица.
Какво му е на Вестела? Покрай мен доста народ си накупи Вестел под името Horizon, Тошиба и не знам си какво още - повече от добре работят. За 260лв. 32 инча FullHD, не знам какво не му харесваш. Панел на LG за 260лв. - предложи друг. И по-добре Вестел, отколкото китайче. Вестел се ремонтира за стотинки, ако нещо му се случи. Помня преди години, когато отвориха Метро, продаваха телевизори Watson, производство на Вестел. Имах един 29 инча, на на който за 12 години, му изгоря някакъв транзистор и един кондер. Тоест едното поддаде и другото опука. Ремонт 3.50лв. Отделно на малките пак имаха някаква такава драма. Моят, помня, че беше с кинескоп на Томсън - за годините си работеше отлично. Имах и с Sony Vega 29 инча, като разликата е, че на Сонито свърши на 9-тата година с кинескопа. Почнаха някакви мигания на диоди, щуротии и в крайна сметка го продадох за 100лв. за части. Watson му взех 150 и още го гледат в една механа...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
demmlik (31-01-2019)