Виж само едно мнение
  #36  
Стар 24-05-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
За сега си карам с бекъпа на OpenPli4.0 от февруари месец. С тази стара версия всичко работи перфектно и HDMI-CEC, OpenWebif и DreamboxEdit изпълнява добре командите. Наистина е удобно с едно дистанционно да се командва и телевизор и приемник. Единственото лошо нещо което ме притеснява е това, че като не ъпдейтвам имиджа свободната памет ми намалява, горе долу с 10МВ на ден. След няколко дена предполагам, че ще изчезне и тогава не знам как ще се държи приемника. Забелязал съм, че като почне да намалява свободната памет приемника почва да става тромав. Предполагам, че като се "изяде" свободната памет тогава приемника ще зацикли или блокира. Аз за това ъпдейтвах през 5-6 дена защото само така успях да почиствам свободната памет. Пробвах какви ли не плъгини за почистване на свободната памет ама с тях нищо не ставаше. Свободната памет на приемника се почистваше само след ъпдейт. Ще изчакам още няколко дена да видя какво ще стане със свободната памет на приемника и как ще се държи и ще му дам ъпдейт. Дано с OpenWebif всичко е наред, както е писал Продуцента, че този плъгин го ползвам доста. Иначе ще трябва през 10 дена да си качвам бекъпа за да си чистя свободната памет и да си имам свястно работеща версия на имиджа. Аз не знам тези от OpenPli като правят ъпдейти вместо да внасят подобрения те само развалят имиджа и правят бъгове. На практика предишните версии са по добри от сегашните.
с OpenWebif всичко е наред
опитай и това http://images.mynonpublic.com/openatv/4.1/
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Dalavera (24-05-2014)