Виж само едно мнение
  #10  
Стар 16-08-2013
ДЖЕРОНИМО ДЖЕРОНИМО не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Голяма драма стана с този SYNAPS Оказа се,че не може да разпознае и флашката с която исках да го ъпгрейдна. Много е досадно е ,че няма и часовник, но явно такъв е модела.
Аз лично поръчах и днес ще ми доставят (с доплащане) един комбиниран AMIKO HD 8240, белким този път няма проблеми.
Според мен това със SYNAPS -а си е чисто заблуждаване на клиента. Не се абонирам за мобилен оператор за да чета и дребните буквички,както се оказва на практика.Да не говорим,че тук дори и с дребни буквички не са го написали. По-странното за мен е,че от фирмата вносител и досега не могат да разберат за какво става дума, но още по-странното е,че те продават тези приемници и на кабелни оператори и никой до ден днешен не е повдигал въпроса.
По отношение на коментарите с чесането на езиците ще си позволя само да кажа на господина, че това е форум, който е създаден с цел да помага на хората.Те обменят идеи .....и така.Не виждам какъв е проблема,че искам да чуя модерен звук, след като имам ресийвър, който струва една камара пари, с един куп кодеци и формати и HDMI, защо да не го използвам?
Нали в крайна сметка това е идеята?
Отговори с цитат