Виж само едно мнение
  #18  
Стар 19-01-2020
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Това, че е made in China не е проблем, проблем е че при тях има три вида качество, има отверка за 2 лв има отверка за 10 лв има отверка и за 25 лв. От чайна до чайна има разлика, защото едно е да си купиш флексче на спарки за 70 лв каквито са масовите в олx, друго е да си купиш флексче на спарки за 150 лв от специализиран магазин където вече купуваш качествена машинка. И за мен това което пишеш не е вярно, спарки машините са хубави независимо от това къде се правят, оригинално ли е си върши работа не по зле от макита или бош. Вече тия Metabо или Milwaukee, на които не съм виждал ментаци са друга бира ама там цената вече отива доста по нагоре от на останалите.
Нещо май съм останал неразбран В никакъв случай не съм казвал,че продуктите на Спарки са ментак до един,в потвърждение на това ще допълня,че имам и перфоратор и ъглошлайф на марката които ми служат вярно вече 2 години.Колкото затова че има разлика от китаец и китаец съм напълно съгласен с теб,идеята на поста ми бе,че и при тях както при всички останали качеството е драстично занижено.Поздрави
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Отговори с цитат