Виж само едно мнение
  #32  
Стар 06-03-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Въобразява си баба ти,
имам 3 топа с Билгейски уиндоус, преинсталирал съм толкова пъти , колкото не си ходил на плаж , въпреки ,че си от района
Отделно на Маковете, имам дялове с 64 битов Уиндоус, ако искаш да разтягаш лакърдии , на аудиторията и да прокараш идеята с коя ръка, лява или дясна раята да щрака копчето на лампата , твой проблем, или консумации в плюс или минус със един ,два ,пет или петнайсет диода също , тоя раздел ни е учебен за Уиндоуса, имам го в тренировъчния процес.
Това не е колко харчи Хондата бензин или дизел, остави на батьо ти да каже , при кой уиндоус батериите на Класни лаптопи имат най голям период на издръжливост в еднакво натоварване.
Алабализъм е личностно състояние , което ти"нашепва" и ти дава стимул да смяташ , че си добре подготвен във всяка една материя във форума , и аз ти нашепвам , че алабалистично не е така, тоест меродия не се слага във всяка манджа.
Зарежи , не почвай с "алабализмите", че виж току тъй съм ти се вързал..........
Кое е класика, това тия от Микрософт , Гугъл или Купертино си знаят,по нашенско също знаем "алабализма" ,за лисицата и "киселото " грозде
Уиндоус 8.1 Про има най малка консумация в работен режим на батерия и тоя а"лабализъм" ,не го констатирам аз, ако имаш съмнения виж там по библии, справочници или хамерикански журнали как стои въпроса
Гоче, ти си бил по-тъп от колкото изглеждаш
Глей си сервиза, ако щеш с лявата ръка като на чуждо, хондите си ги чувай , сигурно си им фен
Отговори с цитат