Виж само едно мнение
  #46  
Стар 29-07-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 582
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dolby Вижте мненията
Ако това те успокоява ок.
Карал съм и аз навремето бързо рисково доста рискови ситуации съм имал, но идва време когато си казваш е струва ли си да рискуваш собствения живот и живота на другите. Но не съм аз този който ще ви налива акъл. Избора е ваш , лошото е когато този другия който си спазва правилата няма избор и се сблъска с някой безсмъртен
Нарушавам правилата единствено със скорост. Признавам си, нарушавам ги. Но смятам, че когато го правя си преценявам ситуацията и риска, както и имам някакво време за реакция ако се случи нещо непредвидено. Малко, но пак е повече в сравнение с това да вляза в насрещното в завой, изпреварвайки. Затова мисля, че неправилно изпреварване или отнемане на предимство е не по-малко опасно от превишена скорост. Но пак казвам, че за тях няма камери и глобите не са толкова големи.

И тук не става дума за пишкомерене, защото колата ми е 17 годишна и не е скъпа. Но си знам в какво състояние е и ако имам съмнение в нещо по нея, не я карам изобщо. Не гоня рекорди, нито гледам километража, просто карам с колкото ми позволяват колата и пътя.
Отговори с цитат