Виж само едно мнение
  #9  
Стар 19-08-2021
manqka manqka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Възможно е да има, но не мога да се сетя, как два приемника ще въртят по един кабел един мотор.
Някой ако знае, да пише!
По принцип става да се върти Ел Мотора от двата приемника. Но не трябва и двата да приемника да са включени заедно във напрежението . Защото може да изгори мотора.
Ако ще гледа от единия приемник си го наглася на USALS и си го врътка от там. А , ако иска да гледа от другия приемник , трябва да изключи другия на който е гледал , и от втория приемник да си зададе дъшжина и ширина за USALS , и така по този начин могат и двата приемника да работят със Ел Н-Н мотора със един коксиал свързани към двата приемника.

Аз имам три приемника , и от трите ми приемника мога да въртя Ел Н-Н мотора. Само че пак казвам , не трябва да са включени всички приемници във тока на веднъж , защото е възможно да изгори мотора.
Ако са във различни стай , и се мести от стая на стая , нищо няма да му коства да изключи дадения приемник от тока за всеки случай да не изпищи мотора.
Иначе става да се врътка мотора със няколко приемника , ама не на веднъж със всички приемници.
Отговори с цитат