Виж само едно мнение
  #19  
Стар 01-01-2019
Аватара на Маверик_79
Маверик_79 Маверик_79 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 303
Благодари: 172
Получил благодарност:
71 пъти в 53 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Имаш ли под ръка друг приемник или телевизор с компонентен вход? Направи проба за да изключиш кое е повреденето. Пробвай и друг кабел! Другия вариянт е да пуснеш тестово изображение на което има 8 цвята (вертикални линии, качил съм го като zip) и да видиш кои цветовете ти липсват. Можеш да размениш червен и син чинч, което ще ти обърка цветовете, но на работещия канал ще има промяна. Според мен на едното от двете устройства (телевизор и приемник) или кабела, единия канал не работи.

Сега вързах един Булсатски приемник Делта с компонентни входове и всички цветове си излизат както трябва всичко е наред с входовете на телевизора. Проблема е в тренда или по точно в ПЛИто и преди съм го имал но бях с много стара версия на ПЛИ и там с помощта на Милент ТТ нещата се оправиха и сега след известно време пак ми се налага да мина на компонетнно свързване а в ПЛИ 6,2тази опция е много оскатена и не става или поне аз незнам как да го оправя.
__________________
Xtrend ЕТ6000,Triax TD 110 - 75E/30W, LNB -Inverto Red Extend Single Long- Neck, Circular Black Pro, H-H MOTOR Powersat DG380 S , 80 см DIGI Satellite,
Отговори с цитат