Виж само едно мнение
  #64  
Стар 06-09-2017
Аватара на digimp
digimp digimp не е на линия
Шматката
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Местоположение: London, UK
Мнения: 245
Благодари: 1,644
Получил благодарност:
73 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
От всичко най-много ..................
Bixbi-то ми се стори далеч по-мизерно от Siri?!

Камерите на Samsung са по-добри от епълските.

Знаеш ли - въпроса е, че в един момент след 5-10-15 години на всеки му омръзва това което има.

Тия с Iphone-ите минават на Samsung.

Ония със Samsung минават на Iphone.

А доводите - тия имат по-добри камери, а ония са по-приятни на докосване са само извинения за пред себе си защо вече не ти харесва това с което си свикнал.

Така че - да, щом ти е писнал Iphone, вземи си Note 8.

ОТ 3 дни съм с Iphone и открих, че вече ме е гнус да пипам Samsung. Та бил той и S8.

Вероятно и ти така ще се отнасяш към старият ти Iphone?!

Няма нищо лошо - Wellcome in the club!

Само не забравяй това което каза дзумбата: "Не е на добре ако държиш в ръката си нещо повече от @-си".

Аз го разбрах като "Смисълът от живота ти е обратно пропорционален на вещите с които си се заобиколил".


Да ти цитирам мой познат син на дипломати: "Пред мен има пръстен с огромни едри диаманти, който е надживял собствениците си. Така като го гледам - ще ме надживее и мене. Ще надживее и децата на децата ми. Това ме плаши, защото откривам, че всичките огромни суми което съм инвестирал в скъпи вещи са били глупаво потрошени пари. Трябвало е да ги инвестирам в нещо по-смислено. А кое е по-смислено - и аз не знам ".

--------------------------------------------------------------------------------------

За мен лично смислено нещо са кюфтета със сливова и приятели. Женско хълбоче до мен. Мощна кола с автоматик.

Ама - к..............

__________________

Triax88+4x Inverto, E:13-19-23-28

Последно редактирано от digimp : 06-09-2017 на 12:30
Отговори с цитат