Виж само едно мнение
  #8  
Стар 26-01-2013
Видич Видич не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте! Абонат съм на онлайндирект от декември, в квартал Мотописта. С противоречиви чувства съм. Цената е без грешка. Плащам 40 лв. за 2 телевизора и 64 мб нет. Нета е добре, до сега не съм имал проблем. Предишният ми доставчик беше мегалан и най-голямото ми притеснение при избора на нов беше дали нета ще е надежден. С телевизията, обаче нещата не са така. Откъм съдържание на каналите е супер -hbo, доста (смислени!) hd канали някои, от които не са обявени в сайта. Като качество на картината също е добре няма разлика с мегалан и булсат (бил съм и на 2-та доставчика). СТБ-тата са добре черни. Старите на мегалан са същите. Работят горе-долу добре. Нито много бързо, нито много бавно, не забиват и може да сменяш каналите по лек диагонал . Имам проблем, обаче с качеството на услугата. Телевизията насича понякога. Според доставчика има проблем с моя адрес, който вече месец и половина чакам да отстранят и се чуваме със съпорта ежеседмично. По мои наблюдения "проблемът" се случва в най-натоварените часови пояси. И през седмицата все пак не е драматично - може да се случи някоя вечер, някой от хд каналите да сече за няколко минути, но в неделя от 8 до 10, май вече от 3 седмици, не може да се гледа телевизия. За мен лично е проблем, защото гледам Под прикритие и не ми е много приятно да го гледам от сайта на бнт. Обаждах се 1000 пъти за момента няма разрешение. Направиха ми 30% отстъпка от миналата месечна такса заради този проблем, но вече се замислям дали да не сменя доставчика, специално на телевизия. Това е и една от причините да пиша тук. Някой друг има ли наблюдения върху телевизията на този доставчик? Има ли подобен проблем и смятате ли, че наистина има проблем с моя квартал или просто системата им не може да понесе толкова абонати? Благодаря предварително!
Отговори с цитат