Виж само едно мнение
  #34  
Стар 06-05-2013
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fen Вижте мненията
Абе баш по темата си е ,ама няма значение

Та не разбрах,колегата Dalavera,какво "ръчкане",какви 5 лева...???

поне да не беше трил,до като той го прочете.

P.S.Въпросната марка я е посочил колегата,а не аз,нали?
та ми е чудно,как отговорът ми бе изтрит,интересно?

Или тук във форума не трябва да бъдем информирани относно проблемите и начините за отстраняването им??
Много се извинявам за създалата се ситуация. Ще си позволя под риск от БАН да дам съвсем малки пояснения отностно това "ръчкане" на Azbox-a. Държа да подчертая, че не съм целял да правя реклама в тази тема на Azbox-a от каквото и да е естество! Не съм посочвал ''ръчкането" като недостатък на приемника, а с написаното съм имал в предвид времето през годините през които се разви софтуера за марката Azbox от Elite, Premium, Premium+, Me, Mini до Titan. Смея да твърдя, че наистина доста софт се изписа през годините за Azbox и навярно още доста ще се пише. Имаше моменти когато излизаше често и фирмен и Е2 за марката, а всяка една смяна и ползване на софта си искаше време. От последната година и половина не съм следял нещата със софра на Azbox-a така, че мнението ми не трябва да се взема като меродавно. Нещата сега може да са различни и всичко да е ОК!
Извинявам се както и за създалата се ситуация около Azbox, така и за това, че написаното не е по темата.
Отговори с цитат