Тема: IPTV на NET1
Виж само едно мнение
  #28  
Стар 26-04-2022
lynx lynx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 158
Благодари: 97
Получил благодарност:
83 пъти в 46 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За съжаление сам си станах лош пророк
На 15-ти отново ми се скапа нета, към момента все още съм в графа "отсвирени по допирателната".
След няколко дни борба с Виваком, при мен пристигна новоназначен чичо от трудовата борса със съмнителни познания по интернетски мрежи.
Направих му демонстрация на проблема, той се обажда на гуро-вците в офиса на Виваком. Отговорът им беше, че с рутера ми не могат "да ме видят" по мрежата
Ок, поставих друг рутер с който ВЕЧЕ "ме видяха", но тъй като това било мрежата на Нет-1, не могат да ми възстановят достъпа, защото същата мрежа била "каша" и трябвало да ми се прекара нов кабел от "шкафа" на Виваком(на 50-60 метра от къщата ми) до адреса ми и да се пренавържат кабелите.
Останах си с чакането, някога, някъде във времето и в моя двор да огрее слънце. Чичкото от Виваком ми даде приятелски съвет да нахалствам по телефоните, за да се забърза УЖ процедурата
На Нет-1 съм си предплатил нета до август включително.
Пусках жалби в сайта на Виваком и КЗК, карах се с касиерките в офиса на Виваком, само до арменския поп и бг-мама не съм се жалвал.
Имам и две деца, които се обучават дистанционно по чужди езици. Засега им шервам интернет от мобилния телефон, което не е решение...
В района в който живея, нямам голям избор на доставчици и ми идва да си изгриза ноктите вече, аман!

Последно редактирано от lynx : 26-04-2022 на 16:03
Отговори с цитат