Виж само едно мнение
  #50  
Стар 02-03-2021
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Няма нищо несериозно, просто му показвам как любимият му доставчик спрял с развитието си някъде края на 2012-та, началото на 2013-та и придобиването от Виваком може да е само за добро, най-малкото ще им пуснат Нова ХД на кабелната. 😂 Няма как да се бориш с големите, ако не предлагаш нещо повече. Не може да се разчита само на факта, че много от потребителите са си вградили кабелите и не им се занимава да сменят доставчика.
Същото е положението в Пловдив с Н3 и ДЦЦ.
Не съм убеден колко ще е за добро. Поне в блока в който живея, switches на нет1 са са стабилно захванати имат trunk с оптика между двата. Интернета никога не е прекъсвал, това с изгорелите рутери не съществува тук. Скоростта е достатъчна за нуждите ми и е еднаква за България и извън. Договора е безсрочен, за предлатен цената няма аналог при конкурентите те дори не предлагат такава услуга.
При вивакома крайните устройства висят на оптичните кабели и се захранват по 4 от проводници от абонатите. Цените на виваком са високи ако не искаш да си на комбинирани услуги. Според мен вивакома ще оставят кабелната телевизия на доизживяване, и ще си пласират iptv. В квартала май освен вива и А1, само един доставчик остава, който предлага dvb-c незнам аз на там гледам, пък и 150 mbits за около 20 лв не е зле.
Аз си мисля че монопола на двата големи оператора, скоро ще рефлектира върху върху отношението цена, скорост.

Sent from my D6503 using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
LyuboZ (02-03-2021)