The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Уроци и съвети за начинаещи

Уроци и съвети за начинаещи Споделете своя опит или се научете от опита на другите

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13-11-2008
Jivko Jivko не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Местоположение: Севлиево
Мнения: 68
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Първи стъпки с Dreambox 500

Здравейте,
Както писах в предната тема, от вчера съм горд притежател на ДМ500 и вече имам толкова много въпроси, че не знам дали ще можете да ми насмогнете с отговорите...
Приемника ми пристигна с инсталирано Gemini 4.20 + CCam 2.0.10, възможно е да има инсталирана и някоя друга екстра
Искрено се надявам че тук мога да получа помощ и въпреки че някои от въпросите, които ще задам е напълно възможно да се повторят с такива от други теми, искрено се извинявам. Не причинено от мързел или пък от нежелание да чета предишните теми във форума.
Предварително искам да се извиня, ако някои от термините, които ползвам са неправилни или пък в стремежа си да обясня какво искам да направя, го правя с много думи, но простете ми невежеството. Наистина искам да се науча.

Ето един въпрос, който ме вълнува в момента:
Как да добавя/изтрия няколко спътника в листата си, понеже приеника ми дойде сс вкарани спътници от 42 градуса на изток (тука мога да отида до 53 или 57 градуса) и 30 градуса на запад (на запад мога да гледам спътници до 15 градуса)

Също така, може ли да ми обясните като на начинаещ, как да си обновявам ключетата в приемника?

И нещо с което да се похваля:
Успях да направя връзка с домашното РС посредством мрежовите им карти, успях да вляза в приемника!
Също така с изтеглих приграмата FlashWizard 6.30 от уплоада и заедно с ръководството, което намерих там, направих имидж на приемника.
Сега разглеждам програмата за редактиране на каналите, там като че ли си мисля ще мога да се справя, но ако имам някакви затруднения, пак ще си попитам.
Между другото имали някакви готови листи с каналите на сателитите?

Предварително благодаря на всички отзовали се!
__________________
DM500S, офсет 110cm + конвертор "noname" + мотор Strong DM2100
75.0°E (ABS 1) <> 18.0°W (Intelsat 901)
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
500, dreambox, Първи, Стъпки


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Първи впечатления от DM500 HD Джак DREAMBOX 165 23-12-2010 12:55
Първи HD мач от Холандия Стоян СПОРТ 4 31-10-2010 17:48
ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ!!! GeorgiD Дъра-Бъра 5 28-10-2010 12:58
VU+ DUO - Първи впечатления Anthony VU+ 40 10-07-2010 23:49
Първи сняг, първи проблем Anthony Въпроси и отговори 79 18-03-2009 23:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.