The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #19  
Стар 23-01-2012
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Batko_dani Вижте мненията
В общи линии на антени 90см и нагоре може да се сложат всякакви конвертори. Също може да се използва или универсален държач или такъв на триакс/текател. Няма смисъл да се използват според мен тези скъпи конвертори които биха имали смисъл за 70-80см антена където разположението им е доста по близо един до друг и нормални не биха се събрали за 3 градуса примерно.

П.С провери дали изкарваш всички хд транспондери защото в София с 110триакс излизат, но някой са с по слаб сигнал и примерно с 95см не излизат.
Ама ти голЕм разбирач ще излезеш накрая... кое не излиза при тебе с 95 санта, че ми стана интересно ?
Аз като бях по едно време с 65см излизаха повечето транспондери включително HDTV-тата на позицията на която беше настроена антената с малки изключения.
Ама с близо метър да не хващаш ХД транспондери от София ми говори, че не знаеш как се настройват антени.
В което няма нищо лошо ама като не разбираш си трай, пак се изказваш неподготвен.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
28, Едно, мултифийдче


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Едно питане? cecopeco DREAMBOX 8 08-01-2012 18:35
Едно питане? cecopeco DREAMBOX 2 25-11-2011 19:01
Едно запитване valvamp Въпроси и отговори 1 07-08-2011 12:44
Едно въпросче към Вито valvamp Въпроси и отговори 3 29-07-2011 17:43
едно въпросче apolon.1968 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 3 03-07-2010 12:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.