The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 08-05-2011
Аватара на Най-баннатият измамник
Най-баннатият измамник Най-баннатият измамник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: гр.Turgovishte,България
Мнения: 77
Благодари: 26
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,оня ден си взех антена Next&Next Star 1.00 м уж,не съм я мерил,след настройка останах страшно доволен от резултатите,които даде,в темата за ГС140 има снимки и т.н.,та въпросът ми е за 28Е.Конвертора ми е Инверто бяло 0.3 дБ и е настроен точно на 0 градуса,пробвах-Eurobird 1 излиза перфектно,абсолютно всичко,без 12523/H/27500-Music India,която е малко проблемна,сече през половината от денонощието,с другите няма проблеми.Така,като дам малко надясно,сигналът на Астра2 се повишава,излиза абсолютно всичко,без 12441/V/27500,има ли някакъв начин за повишаване на сигнала и това нормално ли е с такъв размер антена,имам съмнения,че антената е малко по-малка от 1.00 м.,но тъй като всичко е настроено и много яко затегнато,не съм си играл повече да пипам. Мерси предварително!
__________________
Triax TD78 with H-H motor-Sat Control; GTSat-0.2dB;Dreambox DM500S;Repotec-Wireless G-Router
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
282, astra


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.