The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1161  
Стар 11-01-2022
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,854
Благодари: 1,290
Получил благодарност:
4,836 пъти в 3,022 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aries Вижте мненията
То апликейшъна е за Андроид ТВ, не бокса......Ако смяташ да ползваш тв бокс, бъди сигурен от опита на някой, който е тествал и работи. Аз имам Tanix TX28 ако се не лъжа и при мен еон не върви. Нито за мобайл , нито за тв версиите. На ТВ апа мога да се логна в профила си, няма надписи на каналите и при избиране на канал е черен екран.Андроида на бокса е 7.1
Булсатком фюжън приложението работеше без проблеми. НВО Го също вече не работи на бокса.Преди време работеше някакво стара версия 5.* , но вече не работи
Проблема на боксовете е андроида. Чайна......
Затова питай някой, който да ти каже и потвърди точно марка, версия на андроида и т.н.
Пробвай това https://apkplz.net/download-app/com.ug.eon.android.tv
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 11-01-2022
Пешито Пешито е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2019
Мнения: 26
Благодари: 4
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Соларис Вижте мненията
Които са от тях те си ги спират, обаждането е за НБО и Синемакс които ние си активирахме.
А така може - аз HBO, CINEMAX и MAX Sport ги спрях още на 4-ти. Ще видим другите какво ще стане.
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 11-01-2022
Пешито Пешито е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2019
Мнения: 26
Благодари: 4
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aries Вижте мненията
То апликейшъна е за Андроид ТВ, не бокса......Ако смяташ да ползваш тв бокс, бъди сигурен от опита на някой, който е тествал и работи. Аз имам Tanix TX28 ако се не лъжа и при мен еон не върви. Нито за мобайл , нито за тв версиите. На ТВ апа мога да се логна в профила си, няма надписи на каналите и при избиране на канал е черен екран.Андроида на бокса е 7.1
Булсатком фюжън приложението работеше без проблеми. НВО Го също вече не работи на бокса.Преди време работеше някакво стара версия 5.* , но вече не работи
Проблема на боксовете е андроида. Чайна......
Затова питай някой, който да ти каже и потвърди точно марка, версия на андроида и т.н.
Стара е версията на Андроида и приложението не е съвместимо с него. На Еон е Андроид 9 - трябва да се търси бокс с такава ОС като и процесора може да има някакво значение.
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 11-01-2022
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,854
Благодари: 1,290
Получил благодарност:
4,836 пъти в 3,022 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пешито Вижте мненията
Стара е версията на Андроида и приложението не е съвместимо с него. На Еон е Андроид 9 - трябва да се търси бокс с такава ОС като и процесора може да има някакво значение.
Бла,бла,бла
Точно за Андроид 7 съм дал линк:

https://apkplz.net/download-app/com.ug.eon.android.tv




Пробвано на различни процесори и различни версии андроид!
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 12-01-2022
Silencer Silencer не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 41
Благодари: 4
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Соларис Вижте мненията
До 20 януари след което който не се обади да му ги спрат или не ги спре сам в мобилното приложение автоматично се продължават месец за месец, но вече платени по тарифите им.
В това донякъде е и уловката на Виваком, хората да пропуснат да си ги спрат.
Аз въобще нямам НБО и Синемакс от активираните, а си работят.

Отговори с цитат
  #1166  
Стар 12-01-2022
Соларис Соларис не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 38
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Silencer Вижте мненията
Аз въобще нямам НБО и Синемакс от активираните, а си работят.

IPTV без абонамент са именно те, погледни си и последната фактура и ще видиш как ги фактурират, един месец безплатно, но ако не ги спреш плащаш 12-13 лв ли беше там таксата на месец. Това е Виваком.
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 12-01-2022
Silencer Silencer не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 41
Благодари: 4
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Соларис Вижте мненията
IPTV без абонамент са именно те, погледни си и последната фактура и ще видиш как ги фактурират, един месец безплатно, но ако не ги спреш плащаш 12-13 лв ли беше там таксата на месец. Това е Виваком.
Хм, отдолу ми стои за активиране пакета НБО за 9.99лв. Когато активирах 3те безплатни пакета, си пишеше, че не се изискват никакви допълнителни действия за деактивиране, което е чиста лъжа, ако си прав. Трудно ми е да повярвам, че който и да било би могъл да ни скрои такъв номер, но признавам нямам никакъв опит и ще ви се доверя. Ще звънна по телефона.
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 12-01-2022
Silencer Silencer не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 41
Благодари: 4
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Соларис Вижте мненията
IPTV без абонамент са именно те, погледни си и последната фактура и ще видиш как ги фактурират, един месец безплатно, но ако не ги спреш плащаш 12-13 лв ли беше там таксата на месец. Това е Виваком.
Оказа се, че не си прав. То това щеше да си е чиста измама. Днес гледам са си ги деактивирали сами от акаунта ми без да се обаждам, точно така както си беше обявено.
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 13-01-2022
Соларис Соларис не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 38
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silencer Вижте мненията
Оказа се, че не си прав. То това щеше да си е чиста измама. Днес гледам са си ги деактивирали сами от акаунта ми без да се обаждам, точно така както си беше обявено.
Беше обявено, че промоцията е от 20 декември 2021 г до 5 януари 2022 г, нали?
Продължава ли излъчването на филмовите канали на тия които не са се обадили, продължава, и ще продължи докато всеки се обади или влезе в приложението и ги спре, след 20 януари вече се таксуват.
И за кое не съм прав, че не разбрах, това, че нещо са ти махнали от акаунта не означава, че каналите не са активни.
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 13-01-2022
Silencer Silencer не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 41
Благодари: 4
Получил благодарност:
7 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, подаръкът беше от 20 декември 2021 г до 5 януари 2022.
Днес към 22:00 проверих акаунта и изглежда така, а не съм се обаждал все още.



Явно днес са ги махнали от акаунта ми. Сега какво да спра от приложението? Да каже някой друг как е при него.
Иначе работят всички канали които са за premium без 7/8. Сега за премиум пакет ли ще ме таксуват? Имам договор и плащам по 1 лв на месец за следващите. Има КЗП. Просто не са си ги спряли и ще го направят. Не могат да хвърлят такава лъжа и да си плюят на клиентите. Нали договорите ще изтекат?

Цитирай:
Първоначално написано от tiefighter Вижте мненията
абе и аз се притесних и въпреки, че ме има записан с каката, че не щЪ след 5-ти - звънях в офис и ме увериха, че ще го спрат и няма да има таксИ.

Последно редактирано от Silencer : 13-01-2022 на 05:02
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 195 (23 членове и 172 гости)
boris.ivanov, d.hristov, delcho tanev, dzumba, fox, Gena_Bs, klintan, milenjs, ogibo, oktay89, reeexx, sando80, vanko23, wassl, амиго, Ачо, Венци Колев, Генадий Лачев, мнн, Пешито, Себастиян, Трънката, фото


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.