The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 06-07-2023
spaice spaice не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,167
Благодари: 78
Получил благодарност:
354 пъти в 237 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абсолютно. Следващо плащане няма да правя ако до края на периода ми не оправят трите Диема Спорт канала и Нова Спорт.
Ще плащам повече на друг оператор, но искам да гледам с добро качество, а не цветни таблици и стоп кадри или пък да слушам морзовата азбука.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spaice за този полезен пост :
d.hristov (06-07-2023)
  #112  
Стар 06-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Точно Христов беше споменал за надменното им отношение към клиента. Да, четат тук, четат във фейсбук но никога няма "да паднат на нашето ниво" и да ни отговорят.

И ми излязоха мазоли на пръстите да пиша, че голяма част от клиентите им са благодарение на хора от този форум, а не на умрелия им маркетинг и неадекватни оферти които предлагат.

ПОЯСНЕНИЕ ЗА ЕКИПА: ТЕЗИ КЛИЕНТИ ЗА ВАС СА ПРИХОДИ И ПЕЧАЛБА!

А при положение, че се предлагат без договор, само месец за месец ясно показва, че нямат намерение да съществуват дълго.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
d.hristov (06-07-2023)
  #113  
Стар 06-07-2023
милстан милстан е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Местоположение: Ямбол
Мнения: 287
Благодари: 191
Получил благодарност:
98 пъти в 72 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По-горе се писа, че били най-гледаните канали, да кажа ,че при нас в най-силните месеци абонатите на Диема спорт не могат да стигнат 10% от всичките. Обаче плащаме на Нова няколко пъти повече минимално гарантиран брой абонати. Да не казвам , че и през ковида не намалиха. И най-простата сметка ше покаже, че и да добавя основната такса на тези 10% абонати на Диема, пак не мога да покрия плащането на Нова. Излиза, че мога да живея без тях, и дори няма да съм на загуба, като сега. Имат си и HD, и SD абонатите. Така че всеки си прави сметката. Абоната е важен, ама само със слава не мога да си купя сиренЬе. Затова в момента рупам само лук, заради клиента.

Като чуя за Диема спорт и ми се гади.
П.П. Да добавя, нямаме обвързващ договор, когато решиш плащаш и гледаш.

Последно редактирано от милстан : 06-07-2023 на 14:29
Отговори с цитат
  #114  
Стар 06-07-2023
Човек Човек е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 159
Благодари: 40
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милстан Вижте мненията
По-горе се писа, че били най-гледаните канали, да кажа ,че при нас в най-силните месеци абонатите на Диема спорт не могат да стигнат 10% от всичките. Обаче плащаме на Нова няколко пъти повече минимално гарантиран брой абонати. Да не казвам , че и през ковида не намалиха. И най-простата сметка ше покаже, че и да добавя основната такса на тези 10% абонати на Диема, пак не мога да покрия плащането на Нова. Излиза, че мога да живея без тях, и дори няма да съм на загуба, като сега. Имат си и HD, и SD абонатите. Така че всеки си прави сметката. Абоната е важен, ама само със слава не мога да си купя сиренЬе. Затова в момента рупам само лук, заради клиента.

Като чуя за Диема спорт и ми се гади.
Четеш между редовете. Казах ,че са СРЕД най-гледаните, а не най-гледани. И не можем всички да мразим спорта както теб. Тези канали излъчват съдържание, което го няма другаде на тв пазара в България. А това какво рупаш си е твой проблем. Аз си плащам и искам да ми се предостави това за което плащам както трябва, а не както на някой му се иска...
Хубав ден!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 06-07-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 88
Благодари: 36
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@човек

Първо аз никога не съм бил и няма да бъда служител на Неосат, имам съвсем друг статут.

Второ къде видя да се заяждам. Хващам се за думата конспирация във връзка със сложните алгоритми как видиш ли те не знаели за проблема, че дай сега тепърва ще разберат. Екипа е малък и всичко се знае от всички, защо не се решават проблемите и кой кого ебе не се наемам да гадая. Иначе не знам как реши че се познаваш с мен от фейсбук, но и така да е, аз винаги казвам какво мисля и не ми пука дали някой там в офиса или тук ще е сърдит. Проблемите си ги има, всички дистрибутори питат и отговор не получават а вие очаквате на вас някой даде такъв? Не знам колко по-ясно да го кажа. И не знам защо смятате че като съм казал че ползвам и др доставчик ги защитавам, като аз като и потребител съм от същата страна на нещата, но понеже няма чуваемост съм си решил проблема по друг начин.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 06-07-2023
Човек Човек е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 159
Благодари: 40
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
@човек

Първо аз никога не съм бил и няма да бъда служител на Неосат, имам съвсем друг статут.

Второ къде видя да се заяждам. Хващам се за думата конспирация във връзка със сложните алгоритми как видиш ли те не знаели за проблема, че дай сега тепърва ще разберат. Екипа е малък и всичко се знае от всички, защо не се решават проблемите и кой кого ебе не се наемам да гадая. Иначе не знам как реши че се познаваш с мен от фейсбук, но и така да е, аз винаги казвам какво мисля и не ми пука дали някой там в офиса или тук ще е сърдит. Проблемите си ги има, всички дистрибутори питат и отговор не получават а вие очаквате на вас някой даде такъв? Не знам колко по-ясно да го кажа. И не знам защо смятате че като съм казал че ползвам и др доставчик ги защитавам, като аз като и потребител съм от същата страна на нещата, но понеже няма чуваемост съм си решил проблема по друг начин.
Първо, аз не твърдя че някой по някакъв начин се заяжда. Просто се наслагва впечатлението, че щом всички в Неосат знаят за този проблем, и той не се решава, значи тая фирма е глашатай на мазохизма
Ама и клиента бил виновен за това че плащал на неосат ,а не си решавал проблема по друг начин
И това че не знаят са го казали на един клиент по-горе, който звънял в кол-центъра, не си го измисляме аз или той
Неосат не дават отговор защото НЕ искат да пояснят... Преди време от Нова казаха в ефир, че Неосат НЕ ПЛАЩАТ техните канали , и въпреки това от Неосат не излязоха да се защитят или да отговорят поне на това твърдение. Ама пак гробно мълчание. То това е дразнещото, остави каналите, че няма да ги оправят, няма!
А какво да кажем за предложението да си решаваме проблема по друг начин (да се ориентираме към друг оператор), е то това си е дебилно отвсякъде погледнато Съжалявам че трябва да го кажа по адрес на Неосат точно в този форум, ама това е чистата и проста истина. А това кой кого ебе се знае от всички вече - и двете страни се ебат взаимно, а от това страда негово величество КЛИЕНТА! Казвам го за пореден път.
Абе да се спасяваме кой както може пък те каналите ги заеби хахаха
Отговори с цитат
  #117  
Стар 06-07-2023
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,318
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Както всяко нещо в тази държава е сбъркано така и модела за тв оператор е сбъркан. Използва се капацитет и то скъп (сателитния) за да излъчваш канали които пет пари не струват. Всеки има различен вкус и интерес това какво да гледа ама да качиш политически канали и сумалък повтарящите със съдържание музикални канали не е наред.
Могат да вземат същите пари като сега като махнат половината канали и сд версиите на някой да минат в хд. Промивката и пропагандата всеки може да сия набави в интернет не да се хаби капацитет и да се бута талаш по сателита.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #118  
Стар 06-07-2023
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
П Преди време от Нова казаха в ефир, че Неосат НЕ ПЛАЩАТ техните канали , и въпреки това от Неосат не излязоха да се защитят ........
Аз като страничен наблюдател все си мисля , че ако някой не ми плаща за нещо то ТОЙ не би получил АБСОЛЮТНО нищо . А тук става въпрос за някакви технически проблеми . Просто си разсъждавам .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #119  
Стар 06-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията

За Нова всички знаят, фирмата е 10 човека на кръст, за какви отдели и бонуси и глупости се пишат тук, едва ли не 4 етажа служители и няма кой на кого да предаде. Моля ви се...
Аз тука кьорав контекст не хващам, ако си имал в предвид Неосат а не нова ,тогава ок, ама пише нова и на това отговарям.

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Както всяко нещо в тази държава е сбъркано така и модела за тв оператор е сбъркан. Използва се капацитет и то скъп (сателитния) за да излъчваш канали които пет пари не струват. Всеки има различен вкус и интерес това какво да гледа ама да качиш политически канали и сумалък повтарящите със съдържание музикални канали не е наред.
Могат да вземат същите пари като сега като махнат половината канали и сд версиите на някой да минат в хд. Промивката и пропагандата всеки може да сия набави в интернет не да се хаби капацитет и да се бута талаш по сателита.
Честно казано това има за излъчване, това качват, нормално е, и другите дтх оператори пълнят с бози пакетите си...
А относно промивката и пропагандата, все повече чувам около мен как някой вика, как бе в интернет го пише, а беше по телевизията казаха... "_

Последно редактирано от TUISTERa : 06-07-2023 на 23:15
Отговори с цитат
  #120  
Стар 07-07-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 88
Благодари: 36
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@TUISTERa

Да, моя грешка в пунктуацията е, Нео имах предвид, не Нова. Поздрави и
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Инсталирай, Неосат, САМ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 39 (0 членове и 39 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нови канали на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 873 02-04-2024 06:28
Дистанционно за Неосат Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 8 21-12-2022 00:41
Промоции на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 25 05-04-2022 23:08
РЪКОВОДСТВО ЗА ИНСТАЛАЦИЯ НА САТЕЛИТНА АНТЕНА НА НЕОСАТ taewu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 0 13-08-2021 12:00
Инсталирай си Линукс с Микрофон и мишка ТИНТИН ДРУГИ 0 19-06-2009 10:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.