The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 15-09-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Не става въпрос само за "българско злобеене" погледни клипа по-горе, цял свят им се смее, че са като стадо овце, даже не разбират какво ползват/купуват но тяхното е било най-доброто.
като му гледам подписа на heracle--- "Човек дори да се обърка, накрая пак си взима Dreambox и iPhone"
направо ме кефи, а няй-вече се кефят любимите му фирми, че имат такива тифози, така че всичките приказки са излишни, цецо бе споменал за масата, кафенето , айфоня ----
да са живи и здрави тифозите
  #162  
Стар 15-09-2012
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 694
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Не става въпрос само за "българско злобеене" погледни клипа по-горе, цял свят им се смее, че са като стадо овце, даже не разбират какво ползват/купуват но тяхното е било най-доброто.
Това което е в клипа е очевидно даже за малките деца. Но моето мнение е че няма какво да очакваме всяка година уникален технологичен или идеен скок. Залагаме пак прекалено много на Епъл ли , защо не го очакваме от Самсунг или Сони. Няма да го видим скоро, едните ще си продават същия Добър дизайн, понапудрен с някоя ненужна екстра като Сири, а другите ще пробутват боклуците на Майкрософт в загубилата блясъка Нокия, Сони.... Третите ще се опитват да се лекуват от болестите на многополовата андроид фамилия. Такива са реалностите на пазара, всичко се екплоатира както може и докато може. Несмятам че някой от нас се е преабал или спечелил нещо кой знае какво от тази работа. Всеки е направил това което го кефи и си свирка. Обърнах внимание за друго, за лошите ни черти( от които страдам и аз естествено ), да се научим не само да сме тарикати(оправни) но да бъдем разумни и креативни, че за съжаление всичко около нас се сгромолясва. Ценностите ни, държавата ни, живота ни. Всеки сам си намира начин да се спасява както може, но в кое общество ще отиде да живее, ако всичко в което се присъедини се осере и стане неприятно за обитаване.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на heracle за този полезен пост :
Iliyan N (15-09-2012)
  #163  
Стар 15-09-2012
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 694
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor Вижте мненията
като му гледам подписа на heracle--- "Човек дори да се обърка, накрая пак си взима Dreambox и iPhone"
направо ме кефи, а няй-вече се кефят любимите му фирми, че имат такива тифози, така че всичките приказки са излишни, цецо бе споменал за масата, кафенето , айфоня ----
да са живи и здрави тифозите
Яворе, споменати са в подписа не защото са върха на сладоледа(това ясно го осъзнавам), а защото са направени нещата да стават лесно и удобно.Не си въобразявай че нещата който ползвам са само дриимове, епъли. И аз като тях съм компилатор и използвам добре това което са направили да работи добре(забележи не идеално).

Верно подписа дразни, но нали за това служи да привлича внимание. А не да изредя всичката си налична техника, колата , жената каква е, децата ....да се хваля като циганин вижте ме аз ли нямам а..

Последно редактирано от heracle : 15-09-2012 на 00:58
  #164  
Стар 15-09-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ама виж сега как сам си го слагаш, тая ивонативна функция сири, която може да работи идеално и на 3гс и на 4, но тя е налична само на 4с и нагоре, една от новите функции която се предлага в 5-цата, но не и в старите модели е панорамна снимка, което според епъл е "мост евер"... бла-бла, за сравнение така оплюваната лумия добавиха панорамно видео 1080р само защото знаят, че са загубили голяма част от пазара и се мъчат по някакъв начин да си го върнат. Да не сравняваме новите неща при андроид, които уж били преписани от епъл, защото постът ми ще стане много дълъг, но всички те, ако имаш ъпдейт до конкретната версия, независимо дали е официална или не те ще ти работят.
  #165  
Стар 15-09-2012
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 694
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Ама виж сега как сам си го слагаш, тая ивонативна функция сири, която може да работи идеално и на 3гс и на 4, но тя е налична само на 4с и нагоре, една от новите функции която се предлага в 5-цата, но не и в старите модели е панорамна снимка, което според епъл е "мост евер"... бла-бла, за сравнение така оплюваната лумия добавиха панорамно видео 1080р само защото знаят, че са загубили голяма част от пазара и се мъчат по някакъв начин да си го върнат. Да не сравняваме новите неща при андроид, които уж били преписани от епъл, защото постът ми ще стане много дълъг, но всички те, ако имаш ъпдейт до конкретната версия, независимо дали е официална или не те ще ти работят.
Жоро прав си за тия неща, но не ми се изпада в конкретика. Това при едните, онова при другите. При третите било почти идеално. Аз няма да си сменям четворката с петица, защото съм в сектата. Това което имам сега това ми трябва. Нито ще препоръчам на някой Лумия само защото дават уникалния бонус да снимаш панорамно видео в 1080р. Той който снима няма да тръгне да снима с телефон. Всеки да си лови на каквато стръв иска. Когато един ден андроидските самсунги задминат по продажби епълите, ти заедно с другите радостно ще извикате: нали ви казахме
, но това някой ден засега е така.

Последно редактирано от heracle : 15-09-2012 на 01:10
  #166  
Стар 15-09-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ами ако чакаш момента самсунг да надминат епъл, те отдавна са ги надминали, имат над 20 милиона продадени галакси с3 + над 10 милинона нота и още над 100 милиона знайни и незнайни модели за 2012-та, а годината още не е свършила
Но това ги вълнува само акционерите в самсунг
  #167  
Стар 15-09-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

изумително е как феновете на огризката се държат сякаш знаят всичко

а когато им покажат, че не знаят - реакцията им е "да ама не! ти си хейтър! промили са ти мозъка! мечтай си!"

все едно се води спор със загорели тинейджърки...

Последно редактирано от register : 15-09-2012 на 03:33
  #168  
Стар 15-09-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Стига сме ги подигравали хората, нека да си купуват каквото им е кеф, днес ифон5, догодина 6, та до 7с и нагоре

Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
sven4o (15-09-2012)
  #169  
Стар 15-09-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Май сектантите сте вие с хемороидите , как не се спряхте да плюете!!! И какво като за 700 лв си си купил тел с 4-ядрен процесор , свирки ли прави, че той и 2-те ядра не може да ползва нормално заради хемороида!!! Какво повече прави твоя телефон, а моя не ? Само българина е по-велик от всички ,само той може да обясни на останалия свят кое е по-добро защото другите са тъпаци.
Защо бизнес потребителите не купуват хемороиди ,а предпочитат епъл, защото са тъпаци от сектата нали??? Баси злоба,злоба край няма....


Sent from my iPhone using Tapatalk
  #170  
Стар 15-09-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,948
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Какво повече прави твоя телефон, а моя не ?
Панорамна снимка трябва да си купиш петичката за да можеш и ти
Иначе всички се извъдихте големи бизнесмени, нон стоп следите фондовите борси, пък един имейл с телефона като хората не може да пратите, особено ако трябва да атачнеш няколко файла, аз само маркирам 5-10 файла и пращам, докато "бизнесмена" ще трябва да си играе един по един с файловете. Ама единия е дал 700, а другия 1400, пък и се обиждат, като им се каже, че тяхното не е най-хубаво и никак не най-умното
Не знам какво повтаряте само българите това, българите онова, не само българите, цял свят се подиграва на епъл последните дни, ама, че то си е за подигравка, не виждам нищо лошо да им се посмеем.
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
Ooo_Pepi (15-09-2012), Дедал (15-09-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iphone, информация, Първа, снимки, тук


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Това е Полет в първа класа емин-ага Забавно 1 05-09-2012 15:22
информация radich_58 Дъра-Бъра 0 10-03-2012 16:02
Десислава първа за “Евровизия” Джак Дъра-Бъра 6 21-11-2011 21:21
Показване на последните постове на първа страница във форума Джак Искам ! 11 30-05-2011 18:36
Първа Коледа с bTV Cinema – виж какво ще гледаме! ТИНТИН ФИЛМИ 3 12-12-2009 11:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.