The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 20-06-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дзмей Вижте мненията
Нека за момент само да паднат (слязат) , да оправят нещата и после пак горе. Хубаво е да се стъпва на земята от време на време. Здравословно е за бизнеса, а и по-трудно се атрофира.

Ако няма да махат HEVC—а, поне да преместят Discovery Science, Rock TV ѝ iConcert на MPEG транспондер, че на ZHD210 не става. Или да ПУСНАТ МОДУЛИТЕ!

Супер, че накараха хората да извадят старите приемници от долапите, но като са казали "А", да не спират...
Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
Как да не спират. Те са включили на задна и търсят втора задна. Снощи по време на първите мачове от 19 часа им звъних. Днес към 10 часа ми звъни Ванката и вика "имаме пропуснато повикване от вашия номер."
Казах му до 7-мо число ако не са оправили Диема Спорт каналите че аз им казвам чаУ. Той ми вика "избора си е ваш".
Напразно се хабите и двамата. Още от самото начало беше ясно, че всичко е атрофирало там, още преди да създадат неосат. Да, тръгнаха много добре в началото, но да правиш нов бардак със старата мадам заякова и старите курви, резултата е на лице. Всички се надявахме, да продължат както са тръгнали, но явно с тоя висок старт са избрали посоката надолу.

Ще повторя за не знам кой път вече. Почти всичките си абонати ги дължат на този форум и хора от този форум. Не на олигофренския им маркетинг със неадекватните им оферти. Откакто са тръгнали една промоция или оферта не са направили като хората. Всичко е супер дебилно и неясно, без капка мисъл за клиента или евентуални бъдещи клиенти.
Започвам да си мисля, че целия проект е да се изперат едни пари, да се усвоят едни средства или да се източат евро фондове. После всичко приключва.
Спътника има още няколко години живот и приключва. Какво правим след това? Някой мислил ли го е? Теглят милиони заем за нов? И пак несъстоятелност, дела... Тоя филм вече сме го гледали.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
Дзмей (20-06-2023)
  #162  
Стар 20-06-2023
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,168
Благодари: 78
Получил благодарност:
354 пъти в 237 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Хахахаха. Верно ли това ти каза... Хахахахахаха
Абсолютно сериозно говоря. Точно това ми каза.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 20-06-2023
Аватара на tok82
tok82 tok82 е на линия
ЕТ
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Разград
Мнения: 703
Благодари: 146
Получил благодарност:
105 пъти в 81 поста
Сваляния: 489
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
Как да не спират. Те са включили на задна и търсят втора задна. Снощи по време на първите мачове от 19 часа им звъних. Днес към 10 часа ми звъни Ванката и вика "имаме пропуснато повикване от вашия номер."
Казах му до 7-мо число ако не са оправили Диема Спорт каналите че аз им казвам чаУ. Той ми вика "избора си е ваш".
на мене ми каза Добре
да им се чудиш на тези образи
това означава ,че не им трябват абонати и са за малко
__________________
extrend et4000;5xdm500s;1xdb500-c;cryptobox 500hd;1x ariva 102e;1 x goldenmedia black;3,60m,1,50m,2x1m antena linear motor superjack18;mag250
Отговори с цитат
  #164  
Стар 20-06-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво очаквате, бре? Ванката това сигурно го чува поне по 10-15 пъти на ден. 100-200 абоната по-малко, какво ги бърка. Ще му спрат заплатата и на него и готово. А може и чистачката от третия етаж да сложат да вдига телефона.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #165  
Стар 20-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,604
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Може и да е пич,ама не върши работа,не поема отговорност,не се ангажира със срок на резултат!Питам го,да плащам ли диемите за 6 месеца,вика ми както решите!

Цитирай:
Първоначално написано от spaice Вижте мненията
Казах му до 7-мо число ако не са оправили Диема Спорт каналите че аз им казвам чаУ. Той ми вика "избора си е ваш".
Отговори с цитат
  #166  
Стар 21-06-2023
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,230
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Ако някой от Неосат чете тук, да си видят диемите, защото са зле. Диема спорт 2 непрекъснато излиза цветна таблица и звука писука когато си реши и става негледаемо. Диема спорт 3 същата работа.

Не се занимавай с глупости. Важното е, че няма договор.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 21-06-2023
spaice spaice е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,168
Благодари: 78
Получил благодарност:
354 пъти в 237 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е като няма договор какво? Трябва да са им смотани каналите ли?
Нали си плащаме за тия канали.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 21-06-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това, че няма договор ги спасява от предсрочно прекратяване без неустойки от страна на клиентите. Което може да е обвързано с жалби, проверки от КЗП, КРС, КЗК... И за тях е по-добре, винаги могат да ти кажат да не плащаш като не ти харесва.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #169  
Стар 21-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,259
Благодари: 123
Получил благодарност:
611 пъти в 321 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това ли е най-важното - не ти харесва , не им плащаш ? И какво следва ? Местиш се на друг оператор ? През месец ще ходя да въртя една антена към единия , към другия и така до края на света .
Подчертавам , че това е мое мнение . Ако някой много държи на този "оператор" , може ли да посочи друг сателит който е от 5 години в експлоатация и се ползва само и единствено за едно голямо собствено нищо . Няма ъплинкове дори за епизодични събития , няма и такива за която и да е група канали . Всичко е нещо от типа "да си начешем крастата" . Това е всичко друго , но не и DTH оператор . Пак подчертавам , мое лично мнение , за което мога да се обоснова. Както и за това , което е - тука има , тука няма .
Отговори с цитат
  #170  
Стар 21-06-2023
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Поведението им е малоумно, реално никой не ги знае и както писа някой по-горе - имат абонати, благодарение ОСНОВНО на този форум. Досега, можеше да са отнесли Була, а и не само. Не знам каква е тая идиотия. Има капацитет, има всичко, може малко да се пипне и да заспи работата. Дзумбата много добре го написа - маха се една паразитна кодировка и всичко с Булкрипт се привлича с една кампания... Точно 2 месеца реклама и са готови.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
започнаха, циганиите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Започнаха снимките на новия български сериал “Седем часа разлика” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 04-03-2011 13:46
Започнаха снимките на БГ сериала “Стъклен дом”: ето ги героите! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 16-02-2010 18:49
Астронавтите от совалката 'Атлантис' започнаха първото излизане в открития космос spacebeam Новини 1 19-11-2009 22:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.