The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Анкети

Анкети Проучете мнението по въпроси, които ви интересуват

Вижте резултатите от анкетата: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?
ГЕРБ 47 43.52%
БСП 1 0.93%
ДПС 3 2.78%
АТАКА 16 14.81%
Движение "Напред" 0 0%
НДСВ 1 0.93%
СДС 8 7.41%
ДСБ 12 11.11%
Друга, посочи коя ! 5 4.63%
Няма да гласувам ... 15 13.89%
Гласували: 108. Вие може да не гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 20-11-2008
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Ами напълно нормално е Бойко Борисов да подкрепи строежа на ислямски център. Все пак има много български граждани с мюсюлманска вяра и те имат своите законни права. А и подобен център ако е контролиран правилно, ще пресече всякакъв ислямски фанатизъм.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20-11-2008
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Каня всички да гласуват и на сайта - Техно Културата. Току що направих анкета и там, резултатите ще са реални, такива каквито се гласуват от посетителите на сайта (които наброяват 500 уникални на ден):

http://www.m-bg.net/
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20-11-2008
hank87 hank87 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

интересно..ако БСП и НДСВ са крадливи какво остава за Ковачки.. :lol: мандата на НДСВ пък получи най-висока оценка от европа. А за следващия мандат всичко освен ГЕРБ ще е трагедия. А воленчо да казва, че няма да се коалира с ГЕРБ е все едно Дачия да кажат че няма да си сътрудничат с ферари. на последното общо събрание на ГЕРБ и Цветанов и Борисов казаха, че коалиция с атака категорично няма да има. Поне защитихме тезата ,че всички българи разбират от политика :lol: остава по една тема за коли и футбол да отворим :lol:
та гласувайте,изразете си мнението пък ще видим какво ще става
__________________
When there's a will, there's a way
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20-11-2008
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Няма и 1% от симпатизанти и активисти на АТАКА които да искат евентуално коалиране с ГЕРБ ! Същото е и по партийна линия - членове, депутати, областни координатори и прочие ! АТАКА няма да се коалира с ГЕРБ, както и с други политически формации ! След като е ясно, че ГЕРБ не могат сами да съставят кабинет е още по ясно, че ще се коалират с БСП от което по-лошо за България няма !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Tiesto за този полезен пост :
todortsankov (24-04-2009)
  #15  
Стар 20-11-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Много съм далеч от политиката и мисля да не гласувам за никой, отделен е въпроса че ако Ники с неговата фирма и ние потребителите от форума му гласуваме за него има реален шанс да се добере до балотаж поне, като знам колко са истински гласовете..... трябва само да се кандидатира.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #16  
Стар 20-11-2008
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 739
Благодари: 92
Получил благодарност:
211 пъти в 120 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Тиесто, ти нали беше от ДСБ. Кога смени ориентацията?
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #17  
Стар 21-11-2008
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Цитирай:
Първоначално написано от nikec
Много съм далеч от политиката и мисля да не гласувам за никой, отделен е въпроса че ако Ники с неговата фирма и ние потребителите от форума му гласуваме за него има реален шанс да се добере до балотаж поне, като знам колко са истински гласовете..... трябва само да се кандидатира.
Благодаря за подкрепата, но съм много далеко от политиката.

Все пак идеята да се гласува за точно определен човек много ми допада.
Особено ако тежеста му в парламента /неговият глас при вземане на решения/се определя от броя на гласовете гласували за него.
Така биха отпаднали вътрешно партийните борби, цепенето на партиите и прочее и всеки би работил съвестно, защото от това как се представя в настоящия парламент ще зависи каква тежест ще има в следващия. т.е. колко хора ще гласуват за него в следващия парламент. Защотото хората ще гласуват директно за него а не за партия. а и той ще представлява точно определ брой избиратели които са му гласували доверие.
Към извадката която съм публикувал в началото бих добавил, че трябва да има една чисто бяла бюлетина /или черна ако щете/
който гласува с нея е против действащия избирателен закон.
Прав е човека като казва че трябва да се чуе гласа на народа /в чист вид/ а не да избира сред това което му се предлага.
Да избира сред това което той иска да избере.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21-11-2008
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 739
Благодари: 92
Получил благодарност:
211 пъти в 120 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Ники, тази позиция има много поддръжници, звучи много добре, но: представете си какво щеше да стане през 2001 с огромното доверие към бившия цар - щеше да събере над 60 %. По-късно се оказа, че е най-големия крадец в цялата българска история. А малките партии вероятно нямаше да влязат.
Освен това трябва да има и система за ефективен контрол - някакъв начин за отзоваване. Иначе корумпират ли се тези с най-високо доверие, мамата се трака на държавата. Друг недостатък е, че практически няма да има опозиция. Изчезне ли опозицията, народа става такава. Това се е случвало в Чили преди години. Въвели 100% мажоритарен вот, и в парламента влезли депутати само от една партия - тази, имаща малко превъзходство над останалите, а другите останали вън. Това е един от най-силните доводи на противниците на 100% мажоритарни избори(какъвто съм и аз).
А задължителни избори има в Гърция и Белгия, може и другаде, но не сещам.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21-11-2008
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Мажоритарните избори и издигането на отделни личности, дава още по-лесно подпомагане на такива личности от мафията, те ще бъдат много по корумпирани, от колкото са сега партиите !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Tiesto за този полезен пост :
todortsankov (24-04-2009)
  #20  
Стар 21-11-2008
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране Re: Избори 2009 - За кой ще гласувате ?

Е да ама ако не си гледат работата след 1 година кой ще ги избере пак
а сега може да гласуваш за точно определени личности, които ти ги предоставят наготово.
няма бюлетина с която да гласуваш против таз избирателна система /т.е. да гласуваш за нова избирателна система/
ако двама ти харесват в дадена партия но 6 не ти харесват, не може да гласуваш само за двамата, защото си вървят за ръчичка с другите 6тима.
Да не говорим че в повечето случаи гласуваш за хора които изобщо не познаваш.
А листите се подреждат от съответните им командири, които така или иначе са си все едни и същи на всички избори.

Човека говори за гласуване за личности. По тоз начин може да се окаже че хората не желаят да гласуват за някой командир, но биха гласували за някоя друга личност от същата партия която си върши съвестно работата.

Народа е доста мъдър в това отношение.
Именно безхаберието на народа към изборите ясно говори че избирателната ни система е нещо збъркана и трябва да се направи нова.

Ще ме задължат да гласувам.
Може би ще ме задължат да гласувам и за определена партия, както беше по - рано.
Това не е решение на въпроса.
решението е хората сами да идат да гласуват.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
2009, атака, бате бойко, бсп, герб, гласувате, За, избори, Кой, комунистите, репресирани, сигурно мнозинство, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
1xI 2XI_Petze_14.08.2009 thunderstorm6 Nokiа DBox2 0 18-08-2009 16:43
ДРТ ТВ- до края на 2009 год. berks Новини 0 06-08-2009 16:01
Любезно Ви моля да гласувате за следния кандидат! gentu Дъра-Бъра 9 02-07-2009 20:38
МТV ще спасява европейските избори сат-инфо Новини 0 15-04-2009 13:27
No HD in 2009 for RTL Nederland сат-инфо Новини 0 11-04-2009 17:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.